18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wideo na Instagramie

Doda chciała się zabić? "Zamknęłam oczy i..."

09.09.2021  09:32
Problemy w życiu prywatnym Dody. Czy nowa miłość okaże się prawdziwa?
Problemy w życiu prywatnym Dody. Czy nowa miłość okaże się prawdziwa? Fot: Piotr Matusewicz/East News

Doda wreszcie będzie szczęśliwa? Wszystko wskazuje, że w jej życiu na dłużej pojawił się nowy mężczyzna, a Emil Stępień stał się tylko mrocznym wspomnieniem. Zanim jednak znalazła nową miłość… próbowała się zabić? Szokujące wyznanie na Instagramie!

Doda rozstała się z Emilem Stępniem, a w wywiadach mówiła ostatnio, że już nigdy się nie zakocha i opisała jak bardzo bolesny jest brak miłości. Sądząc po tym, co dzieje się na jej Instagramie, znalazła sobie już nowego absztyfikanta. Amerykańskie ciacho Max Hodges poznał już nawet jej rodziców. Wyznała jednak, że o mały włos, a doszłoby do tragedii…

Doda chciała odebrać sobie życie? Wyznanie na Instagramie

Doda w wywiadach bez ogródek wyznaje, że ostatnio przeszła liczne załamania nerwowe. Mówi wprost – była na dnie. Czy była gotowa z powodu depresji i problemów osobistych ODEBRAĆ SOBIE ŻYCIE? Jadąc samochodem z amerykańskim amantem, zdecydowała się na szokujące wyznanie na Instagramie. Miała łzy w oczach!

Jechałam tą drogę parę miesięcy temu i, ku*wa, przyrzekam, na liczniku miałam 150 km na h i zamknęłam oczy... Teraz jadę tą samą drogą i nie chcę zamykać oczu – wyznała Doda na Instagramie.

Była wokalistka Virgin dodała, że „z każdego dna da się odbić” i ma nadzieję, że będzie już tylko lepiej.

Smutne życie na świeczniku :/ Większość z Was pewnie myśli, ze gwiazdy estrady to rozkapryszone egoistki wysysające energię ze swoich partnerów i śpiące w swoich muzeach… Pamiętajcie, proszę, podczas utrwalania tych stereotypów, że gdyby nie nadwrażliwość i głód miłości... artystkami by nigdy nie zostały. Niestety, człowiek głodny miłości i głaz przytuli. Na koniec dnia każdy z nas jest człowiekiem, który chce być kochany za to, kim jest naprawdę. Flesze, czerwone dywany, aplauz - to stymuluje pożądanie, nie prawdziwą miłość. Koniec końców to one są zawsze winne i złe. Rozkładane na czynniki pierwsze przed wszystkimi często nie mogą powiedzieć PRAWDY. Zresztą po co? Połowa z Was nawet nie uwierzy, a druga połowa się ucieszy, bo przecież to „oderwane od rzeczywistości pożal się Boże gwiazdy, które zasłużyły na ten los”. JA NIE ZASŁUŻYŁAM. I NIKT NIE ZASŁUŻYŁ – Rabczewska napisała na Instagramie kilka dni temu.

Doda chciała popełnić samobójstwo? Wygląda na to, że nowa miłość oznacza nowe życie
Doda chciała popełnić samobójstwo? Wygląda na to, że nowa miłość oznacza nowe życie Fot: Instagram
Czytaj także