18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

strach się bać

Doda grozi: TO ROZP***LI SYSTEM. Szykuje niespodziankę dla fanów

20.04.2022  21:21
Doda straszy książką i reality show o swoim życiu
Doda straszy książką i reality show o swoim życiu Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Doda królową życia? Artystka obchodzi 20-lecie kariery. Z tej okazji szykuje dla fanów szereg niespodzianek, w tym... biografię.

Dorota Rabczewska, znana bardziej jako Doda, obchodzi w tym roku wielki jubileusz. Choć na scenie debiutowała w wieku 14 lat w teatrze Buffo, za start kariery uważa swe późniejsze dokonania. Jako piosenkarka zabłysła rolą wokalistki w zespole Virgin, z którym nagrała swój bodaj największy hit "Dżaga". Później postawiła na karierę solową i ją kontynuuje, na boku czepiając się nowych wyzwań, jak choćby produkcja filmów.

Ostatni rok właśnie ze względu na film był dla Dody wielkim wyzwaniem. Wraz z byłym już i oskarżonym o malwersacje finansowe mężem Emilem Stępniem (i ona usłyszała zarzuty) stworzyła głośne "Dziewczyny z Dubaju". Również dzięki ex mężowi dorobiła się depresji, a nawet myśli samobójczych. Teraz chce o brudach nieudanego związku opowiedzieć światu... w książce.

Doda pisze książkę

Jak wiele innych gwiazd, Doda twierdzi, że jest już tak znana i tak wielka, że może spisać swoją biografię. Książka ma być lekiem na zło, które przeżyła, ale nie tylko dla jej poszarpanego serca. Opowiadając o własnych przeżyciach Dorota Rabczewska ma nadzieję pomóc innymi.

W tym roku mam 20-lecie kariery w związku z tym chciałabym mieć jakiś fajny recital, chciałabym wydać książkę swoją, o swoich przeżyciach, które mną tąpnęły, ale wiem, dadzą wsparcie innym ludziom, a ja lubię, jak jestem potrzebna. Lubię, jak moje złe rzeczy przekuwają się w zaje**ście dobre, więc mam taką potrzebę, misję jako zodiakalny wodnik

- zdradziła w rozmowie z Eska TV.

Książka, recital, a do tego płyta i własne reality show. Doda planuje na 2022 rok nowe wydawnictwo, na którym znajdą się jej stare, ale nigdy niepublikowane piosenki, oraz kilka zupełnie nowych kawałków. Poza tym w telewizji pojawić się ma program z jej udziałem. Co to będzie? Gdzie? Tego artystka na razie nie zdradza. Wie jedno: "to rozp***doli system".

Bo ja bym chciała po prostu, żeby ludzie zobaczyli, jaka ja jestem naprawdę. Ja jestem też trochę już zmęczona, mam 38 lat. Chciałabym, żeby w końcu oni wyszli z tych takich stereotypów. To już jest takie męczące. Jezu, oni ciągle siedzą w tym barze. No ile w tym barze można siedzieć, k***a, od 20 lat? Wiesz, w tym reality show, w którym byłam, jak byłam małolatą. No i to reality show byłoby naprawdę zaje**ste. Już mamy całą koncepcję, teraz dopinamy budżet, więc myślę, że to będzie fajna gratka. Powiem szczerze, że uważam, że to rozp***doli system. 

- mówi pewna siebie i programu Dorota Rabczewska.