18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skończy karierę?

Z Dodą wciąż jest bardzo źle. Piosenkarka jest na skraju załamania

12.01.2020  16:08
Z Dodą wciąż jest bardzo źle. Piosenkarka jest na skraju załamania
Z Dodą wciąż jest bardzo źle. Piosenkarka jest na skraju załamania Fot: source JACEK DOMINSKI/REPORTER

Doda nie jest w najlepszej formie. Piosenkarka od dłuższego czasu walczy z tajemniczą dolegliwością, która dosłownie spędza jej sen z powiek. Fani zaczynają się mocno martwić, a dodatkowo wysnuwać wnioski, które są naprawdę niepokojące.

Doda jest w bardzo kiepskim stanie. Jakiś czas temu pisaliśmy o jej tajemniczej chorobie, która sprawia, że nawet lekarze rozkładają ręce. Piosenkarkę dręczą dziwne piski w uszach, które w jej zawodzie są naprawdę mocno martwiące. 

Podczas pierwszej wizyty lekarskiej nie dało rady ocenić, co może powodować tak złe samopoczucie piosenkarki. Ona sama aktualnie jest bliska obłędu - wyobraźcie sobie, że coś piszczy Wam w uszach non stop. Naprawdę nie jest lekko!

Doda walczy z tajemniczą chorobą

Mija już 1,5 tygodnia, odkąd Doda pierwszy raz poskarżyła się na przykry objaw, a póki co - nie zmieniło się nic. Na swoim najnowszym InstaStories wystąpiła nieumalowana i bliska łez.

Wiem, że się o mnie martwicie. (...) Sorry za mój wygląd, ale nie spałam do 5 rano 

- przemówiła artystka. 

Doda dziękowała fanom za wyrazy współczucia i wsparcia. Opowiedziała im, że przyczyna pisku w uszach dalej nie jest znana i nie ukrywała, że jest w nie najlepszej formie. 

Jedna z fanek napisała komentarz, który mocno daje wszystkim do myślenia.

Słuchałam głośno muzyki przez słuchawki i to samo zaczęło się dziać. Szumy, piski i dziwne kręcenie (...) Myślę, że hałas na scenie swoje zrobił i uszy się zbuntowały 

- napisała jedna z internautek.

Jeśli Doda musiałaby się odizolować od hałasu, to mogło by oznaczać przerwę w karierze. Nie da się bowiem być muzykiem i nie doświadczać głośnych dźwięków. Nie od dziś wiadomo, że krótka przerwa w karierze w tym okrutnym świecie potrafi spowodować jej trwałe zakończenie. 

Trzymamy kciuki za to, by szybko znaleziono przyczynę złego samopoczucia Dody. Może więcej wypoczynku przydałoby się gwieździe - przemęczenie na jej twarzy również jest mocno widoczne. 

logo Tu się dzieje