18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kiedyś Virgin, a teraz...

Doda jest w ciąży? Zajrzeli jej do torby!

Wojciech Kozicki
23.07.2021  11:09
Doda jest w ciąży? Przyłapana, gdy kupowała test ciążowy
Doda jest w ciąży? Przyłapana, gdy kupowała test ciążowy Fot: Shutterstock/Grabowski Foto

Doda w ciąży? Ledwo ogłosiła rozwód z Emilem Stępniem, a już u jej boku pojawił się amerykański przyjaciel Max Hodges. Tymczasem Super Express ujawnia, że Dorota Rabczewska kupiła w aptece TEST CIĄŻOWY!

Dorota „Doda” Rabczewska będzie miała dziecko? Super Express ujawnia, że pieśniarka została przyłapana, gdy wychodziła z apteki z testem ciążowym. Sytuacja robi się intrygująca, bo przecież właśnie rozstaje się z mężem Emilem Stępniem, a koło niej już blisko kręci się przyjaciel Max Hodges i ewidentnie nie trzyma dystansu społecznego...

Doda kupuje test ciążowy. Jest w stanie błogosławionym?

Jak podaje Super Express, Doda nie rozpacza po rozstaniu ze Stępniem. Ze Stanów do Polski przyleciał niedawno wspomniany Hodges i „para spędziła miły tydzień, nie odstępując się na krok”. Podobno mieszkali w wynajętym domku z dostępem do jeziora. Widywano ich też na spacerach w Warszawie, podczas których „nie szczędzili sobie czułości”. Jednocześnie media przypominają wcześniejsze deklaracje Rabczewskiej, że nie chce mieć dzieci. Czyżby życie zadecydowało za nią?

Od razu ukryła go w reklamówce, ale ta, na jej nieszczęście, okazała się prześwitująca. Przez siatkę wypatrzyliśmy więc nazwę testu i wizerunek dziecka wydrukowany na jego opakowaniu – SE.pl relacjonuje wizytę Dody w aptece.

Tabloid śledził Dodę także po wyjściu z apteki. Diwa poszła na lody – czyżby to była pierwsza ciążowa zachcianka?

Doda - Nie mam dokąd wracać - TELEDYSK

Czytaj także
Przeczytaj więcej