18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Artystom wolno więcej?

Doda broni pijanej Kozidrak. "Nowe życie"

Wojciech Kozicki
03.09.2021  17:15
Doda komentuje zachowanie Kozidrak. Próbuje ją usprawiedliwić?
Doda komentuje zachowanie Kozidrak. Próbuje ją usprawiedliwić? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Jeszcze niedawno Beata Kozidrak i Doda stały na jednej scenie, a teraz? Doda zapewnia, że nie pija alkoholu, a Beata Kozidrak jeździ pijana samochodem po Warszawie. Dorota Rabczewska skomentowała pijacki rajd wokalistki Bajmu.

Beata Kozidrak, mając dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu, podróżowała samochodem po Warszawie. Została zatrzymana, wydała łzawe oświadczenie i przeprosiła Polaków za swoje wybryki. Doda w rozmowie Party powiedziała, że jako Polka przyjmuje przeprosiny wokalistki Bajmu. Dodała jednak, że jako osoba, która ma wiele zarzutów i chodzi częściej do sądu, niż na scenę, nie chciałaby oceniać i umoralnić pijanej diwy.

Doda komentuje pijany rajd Kozidrak. To błąd menadżera?

Czy rzeczywiście zatrzymanie wpłynęło na wizerunek Kozidrak? Zdaniem Dody, większość muzyków rockowych i artystów jest na bakier z prawem, bo są „trochę z innej gliny ulepieni, mają inne stresy i są pod presją”. To, że zachowała się głupio i nieodpowiedzialnie nie przekreśla tego, że pisze wspaniałe piosenki, a „przeprosiny bardzo ładne napisała”.

Przeczytałam parę książek, na mnie to nie robi wrażenia. Cieszmy się, składajmy ręce do Boga, że nic się nikomu nie stało i że nikt nie ucierpiał. Myślę, że Beata wyciągnie z tego wnioski, to będzie moment, który przetnie jej życie i od tej pory zacznie się jej nowe życie. Ja nie daję rad, święta nie jestem – powiedziała Doda. (Party)

W rozmowie z Plotkiem dodała, że ekipa zajmująca się Kozidrak powinna, zamiast wypychać ją na scenę, dać jej odpocząć, nawet jeśli będzie to oznaczało straty finansowe.

Doda o Kozidrak

logo Tu się dzieje