18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poświęca się dla rodziny

Doda nienawidzi Świąt Bożego Narodzenia. Najchętniej uciekłaby stąd

23.12.2019  19:13
Doda nienawidzi Świąt Bożego Narodzenia. Najchętniej uciekłaby stąd
Doda nienawidzi Świąt Bożego Narodzenia. Najchętniej uciekłaby stąd Fot: Piotr Molecki/East News

Doda darzy ogromną niechęcią okres Świąt Bożego Narodzenia. Piosenkarka nie ukrywa, że najchętniej wyjechałaby na wakacje, nie chce jednak łamać serca rodzicom.

Doda nienawidzi Świąt Bożego Narodzenia i nawet nie próbuje udawać, że jest inaczej. Teraz w jej życiu nastał niezbyt łatwy czas - piosenkarka wciąż nie pozbierała się po śmierci ukochanej babci, a do tego jej były mąż wkrótce zostanie tatą. To wszystko musi być bardzo obciążające.

Nas nie dziwi, że Doda nie przepada za tym okresem w roku. Czyha na nas w końcu tyle niebezpieczeństw - bigos morderca, zatrucie śledziem itd. Artystka przyznaje, że najchętniej opuściłaby Polskę w tym czasie, ale nie robi tego z uwagi na rodzinę.

Doda nienawidzi Świąt Bożego Narodzenia

Doda nie chce łamać serc rodziców nieobecnością ukochanej jedynaczki na wigilijnej wieczerzy. 

Ja w ogóle nie lubię Świąt Bożego Narodzenia! W ogóle na nie nie czekam, drażni mnie to! Smuci mnie to! Jakbym mogła, to bym się zamieniła w tego zielonego Grincha, który odwołuje Święta

- przyznaje piosenkarka, zabójczo szczerze.

Jednak to właśnie najbliżsi skłaniają ją do walki z osobistymi uprzedzeniami do tego okresu. Doda, jako wzorowa córka, nigdy nie zostawia rodziców w tych wyjątkowych dniach.

Odkąd moja mama zachorowała na raka, już nigdy nie opuściłam Świąt. Dodatkowo ostatnie Święta były tragiczne, bo i u taty został zdiagnozowany nowotwór. Na szczęście rodzice wyszli z tego, ale nie wyobrażam sobie po tym, co przeszliśmy, dobrze się bawić w tak szczególny dzień bez nich. Życie jest nieprzewidywalne. Trzeba doceniać każdą chwilę z rodziną!

- wyznała gwiazda.

My, mimo wszystko, przekornie - życzymy Dodzie wesołych Świąt!

Przeczytaj więcej
Komentarze