18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna jak zawsze

Doda odsłoniła PIERSI i pośladek! Zjawiskowa kreacja gwiazdy

06.10.2022  18:40
Doda pokazała niemal wszystko
Doda pokazała niemal wszystko Fot: Instagram Doda, ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Najnowszy post na Instagramie Doroty Rabczewskiej, znanej jako (jedyna i niepowtarzalna) Doda, nie pozostawia wiele miejsca dla wyobraźni. Gwiazda założyła piękną, czerwoną suknię z wielkimi wycięciami.

Doda niezmiennie pozostaje jedną z największych gwiazd polskiej sceny… muzycznej? Telewizyjnej? Modowej? Wszystkiego po trochu. Na pewno jest szalenie sławna, a od niedawna jest gwiazdą swojego własnego reality show na Polsacie. Rozpieszcza również swoich fanów na Instagramie, gdzie zamieszcza fotki ze swojego prywatnego i zawodowego życia. A dzieje się tam sporo.

Celebrytka celebruje

Teraz Dorota Rabczewska postanowiła poświętować sukces swojej nowej piosenki nieziemsko piękną fotką w zjawiskowej, kobiecej kreacji. Na zdjęciu widzimy Dodę w skąpej sukni na tle ściany róż. Zza tkaniny figlarnie wyziera jej pierś, a smukła nóżka ucieka, jakby chciała już wskoczyć pod gorący prysznic. Gdzieś tam z tyłu pałęta się za to krągły pośladek, napięty niczym cięciwa na jakimś potężnym, angielskim łuku. Jest to widok absolutnie nie z tej Ziemi! Musicie to zobaczyć! Zdjęcie boskiej Dody znajdziecie poniżej.