18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bierze się za dziewczyny

Doda przerywa karierę. W Dubaju przyjmie na klatę nowe wyzwanie

Wojciech Kozicki
11.02.2020  14:56
Doda ogłosiła koniec kariery - teraz będzie kręcić lody w Dubaju?
Doda ogłosiła koniec kariery - teraz będzie kręcić lody w Dubaju? Fot: ADAM GUZ/REPORTER/East News

Doda w końcu się zdecydowała – przerywa karierę. Wokalistka zespołu Virgin, która tańczyła na lodzie i pokazała się nago w Playboyu, ogłosiła, że to będą jej ostatnie koncerty.

Czarna seria trwa. Najpierw Roksana Węgiel ogłosiła, że przerywa karierę z powodu ciąży, a później Ronnie Ferrari zapowiedział, że nie będzie kolejnych koncertów i wykonań live „Ona by tak chciała”. Nawet Tomasz Stockinger, bardziej znany jak Lubicz z "Klanu" nie będzie koncertował z powodu stanu zdrowia. Do grona tych osób dołączyła właśnie Doda. To ostateczny koniec gwiazdy?

Doda i koniec kariery

Dorota Rabczewska w rozmowie z „Party” ogłosiła, że zawiesza karierę i nie wyruszy w trasę koncertową z okazji 36. urodzin. Wstępnie nie zobaczymy jej na scenie przez pół roku, a ostatnie występy da tej wiosny. Będą to koncerty w filharmoniach.

Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić - powiedziała Doda. (Plotek.pl)

Dubaj zdrowia doda?

Doda nie zniknie całkowicie. Plotek.pl informuje, że po ostatnich koncertach leci z mężem do Dubaju, by pracować nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Czy da radę przyjąć na klatę filmowe obowiązki?

A może przyczyną jej decyzji jest stan zdrowia? Media donoszą, że wokalistka niedawno walczyła z piskami w uszach, przez które musiała odwołać koncerty w styczniu.

logo Tu się dzieje