18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wstrząsające

Doda opowiada o zdradach Majdana. Brutalnie łamały jej serce

19.06.2020  16:08
Doda opowiada o zdradach Majdana. Brutalnie łamały jej serce
Doda opowiada o zdradach Majdana. Brutalnie łamały jej serce Fot: Instagram/dodaqueen

Doda postanowiła zdradzić kulisy swojego związku z Radosławem Majdanem. Świeżo upieczony ojciec Henryka, syna Małgorzaty Rozenek, będzie wściekły? Była partnerka nie wspomina czasów ich miłości najlepiej.

Doda jest aktualnie szczęśliwą mężatką, ale lata temu sprawiała takie same wrażenie u boku Radosława Majdana. Wtedy okazało się, że pozory mylą. U ówczesnej pary nie działo się dobrze. Obecny mąż Małgorzaty Rozenek zdradzał wielokrotnie polską piosenkarkę.

Doda dla oczyszczenia swojego umysłu, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat tego, co przeszła. Świeżo upieczony tata małego Henryka zdecydowanie nie będzie zadowolony, kiedy dowie się o tym, jak wspomina go była partnerka.

Doda wspomina zdrady Majdana

Niedawno artystka została zapytana o to, jakiej zdrady wobec niej dopuścił się dawny piłkarz reprezentacji polskiej. Odpowiedź wyraziła więcej, niż tysiąc słów.

Trudno było mieć pretensje do jednej, skoro było ich aż tyle, że ciężko było zliczyć. To musiałaby być pretensja zbiorcza

- powiedziała Doda w rozmowie z dziennikarzem portalu przeAmbitni.pl.

Doda twierdzi, że ten okres był dla niej traumatyczny, dlatego postanowiła trwale wymazać go z pamięci. Teraz jest bardzo szczęśliwa u boku swojego drugiego małżonka. Mamy nadzieję, że nie spotykają już jej zdrady i miłosne cierpienia.

Przeczytaj więcej
Komentarze