zaboli czy wzmocni?

Roxie Węgiel będzie przykro... Doda ostro: dzieci mają siedzieć cicho

08.02.2020  11:33
Roxie Węgiel będzie przykro... Doda ostro: dzieci mają siedzieć cicho
Roxie Węgiel będzie przykro... Doda ostro: dzieci mają siedzieć cicho Fot: Instagram

12-15 lat to dobry czas na robienie wielkiej, ogólnopolskiej (a nawet światowej) kariery? Doda jest bezwzględna. Roxie Węgiel i Viki Gabor mają się czego obawiać?

Ciężkie życie mają ostatnio małe, polskie piosenkarki. Viki Gabor tylko zaistniała na scenie i już naraża się na koszmarny hejt. Roksana Węgiel - wygryziona przez młodszą koleżankę - próbuje być dorosła i co chwila obrywa od starszych od niej i bardziej doświadczonych gwiazd.

Ostatnio dostało jej się od Blanki Lipińskiej, która skrytykowała pęd nastolatki do dorosłości. Wcześniej małą wokalistkę obsmarowała specjalistka od emisji głosu, nauczycielka śpiewu gwiazd - Elżbieta Zapendowska. Teraz do sprawy odniosła się wielka polska gwiazda - Doda.

Doda bezwzględnie o show-biznesie

Dorota Rabczewska ogólnopolską karierę rozpoczęła w wieku 19 lat, ale już jako trzynastolatka występowała na deskach teatru. Piosenkarka twierdzi, że właśnie dzięki temu ma dziś twardą skórę, jest odporna na stres i doszła tak daleko.

Żeby móc świecić triumfy i nagrywać świetne płyty, dobrze prosperować na scenie, trzeba zacząć bardzo wcześnie. Trzeba mieć to obycie sceniczne, to doświadczenie

- powiedziała "Plotkowi".

Ja grałam w teatrze profesjonalnym, jak miałam 13 lat - dodała. - To było ciężkie, ciężki kawałek chleba, ogromny stres, ogromna odpowiedzialność jak na taką młodą osobę. Ale to mnie dużo nauczyło. Jestem teraz niewzruszona. Mało co mnie stresuje, mało co mnie wyprowadza z równowagi na scenie.

Dzieci głosu nie mają

Choć Doda uważa, że aby być gwiazdą, trzeba oswajać się ze sceną od dziecka, nie ma pewności, czy ogólnopolska sława jest w młodym wieku czymś dobrym.

Gdybym wtedy była sławna na cały kraj... Nie wiem co by było

- powiedziała Rabczewska.

Zauważyła też, że show-biznes jest bezwzględny, a to dla gwiazdek w wieku Węgiel czy Gabor może być koszmar. Dziewczynki nie mają szans nagrywać tego, co by chciały, Są w stu procentach zależne od producentów. Nie są i nie mogą być sobą, mają siedzieć cicho i wykonywać wizje starszych. Nie mają prawa do własnego zdania!

Na tym etapie i w tym wieku nie mają szans, żeby mieć siłę perswazji - powiedziała. 

Przeczytaj więcej
Komentarze