18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmagania z paparazzi

Doda porównuje się do Anny Przybylskiej. „Sama to przeżyłam”

31.10.2022  13:01
Doda skomentowała film dokumentalny o Annie Przybylskiej pt. "Ania"
Doda skomentowała film dokumentalny o Annie Przybylskiej pt. "Ania" Fot: Paweł Wodzyński/East News, Tomasz Żukowski/East News

Niedawno premierę miał film dokumentalny „Ania” o życiu kultowej Anny Przybylskiej. W rozmowie z serwisem Party Doda pokusiła się o krótki komentarz na temat filmu oraz samej postaci zmarłej młodo aktorki.

W dzień ósmej rocznicy śmierci Anny Przybylskiej odbyła się premiera filmu dokumentalnego „Ania”, który opowiada historię jej życia. Aktorka przez wiele miesięcy toczyła walkę z nowotworem, lecz nie udało się jej uratować. Zmarła w 2014 roku w wieku zaledwie 35 lat. Miała przed sobą jeszcze całą karierę.

Ja miałam dokładnie tak samo”

Z okazji premiery filmu „Ania” krótkiego wywiadu serwisowi Party udzieliła sławna piosenkarka Doda. Odniosła się do kwestii natarczywych paparazzi, z którymi zmagała się Anna Przybylska. Doda utożsamiła się z tym problemem, sama przeżyła coś podobnego.

Pamiętam, bo było to dla mnie strasznie poruszające bo sama to przeżyłam. Pamiętam, jak ona biegała po Trójmieście z aparatem już na końcówce swojego życia i naprawdę zrobiła taką rewoltę, bo ona pokazywała nagrania paparazzi, nagrania fotoreporterów, którzy właśnie nie dali jej spokojnie umrzeć

- powiedziała Doda dla Party.

Podała także analogiczną sytuację z jej własnego życia:

Ja miałam dokładnie to samo, jak pomagałam Nergalowi w szpitalu. (...) To chodzi o etykę. Ja nie wiem, czy umiałabym zarabiać na czyjejś śmierci i chorobie. Chyba nie

- trafnie skwitowała.

Adam Darski, muzyk metalowy z zespołu „Behemoth” znany jako „Nergal”, zmagał się z białaczką i przebywał w szpitalu. W tamtym czasie Doda i Nergal byli w związku.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także