18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bella ciao

Doda pręży ciało i chwali się figurą w rytm Backstreet Boys

20.05.2020  15:49
Doda pręży ciało i chwali się figurą w rytm Backstreet Boys
Doda pręży ciało i chwali się figurą w rytm Backstreet Boys Fot: foto: Grzegorz Ksel/REPORTER/East News

Dorota Rabczewska opublikowała niedawno na Instagramie dwa filmiki, chwaląc się fanom swoją nienaganną figurą. Na jednym z nich ćwiczy, na drugim zaś zmysłowo tańczy w rytm przeboju znanego boysbandu.

Okres epidemii to czas trudny, męczący i stresujący. Wiele osób traci prace, obcinane są zarobki, a osłabieniu ulegają też relacje międzyludzkie. Niektórzy jednak potrafią znaleźć nawet w tak trudnej sytuacji pewne sposoby, na poprawienie sobie humoru i poświęcają czas np. na samorealizację. Taką osobą jest Doda.

Doda chwali się dorodnymi krągłościami i smukłą sylwetką

Artystka pochwaliła się bowiem efektami swoich nowych treningów i diety - a ten naprawdę robi wrażenie. Była wokalistka Virgin nie zdradziła konkretnie, w jaki sposób udało jej się osiągnąć taką figurę. Nie kryła jednak nigdy tego, że ćwiczy siłowo, a do tego stara się ograniczać mięso. 

Bardzo lubię smak mięsa. Natomiast z różnych względów, m.in. zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczanie spożycia mięsa jest bardzo dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO  - wyznała w jednym z wywiadów gwiazda.

Cóż, z efektami jej działań nie można się nie zgodzić - zresztą zobaczcie sami:

logo Tu się dzieje