18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Kocham cię"

Nowy facet Dody! Rozwód i zaręczyny?

Wojciech Kozicki
19.11.2020  20:14
Doda i nowa miłość? Rozwód wisi w powietrzu
Doda i nowa miłość? Rozwód wisi w powietrzu Fot: PIOTR GRZYBOWSKI/East News

Dorota Doda Rabczewska (kiedyś Virgin) nie ma szczęście w miłości. Radosław Majdan, Adam Nergal Darski, a teraz jeszcze najwyraźniej rozpadło się małżeństwo z Emilem Stępniem. Wszystko wskazuje na to, że Doda Elektroda i Max Hodges są razem. Nowa miłość i zaręczyny?

Doda i Emil Stępień od kilku lat są małżeństwem, ale to już chyba tylko historia jak dawna kariera muzyczna Dody. Ex-wokalistka Virgin wyleciała na bajeczne wakacje do Turcji, a na Instagramie okazało się, że wywczas spędza z amerykańskim muzykiem. Max Hodges chwali się odważnymi zdjęciami z Dodą na Insta. Czyżby już się zaręczyli?

Doda i Hodges - czy to miłość?

Jak podaje Plotek, który przeprowadził śledztwo na Instagramie i Insta Stories, „Rabczewska urlopuje w Stambule z Maxem Hodgesem, który opisuje się jako muzyk”. Dowód na romans? Portal zauważył, że na ich profilach w tym samym czasie pojawiło się m.in. zdjęcie z tego samego tarasu z widokiem na Stambuł.

Na tym jednak nie koniec sensacji. Hodges i Doda znają się od dawna i byli już podobno kiedyś na wspólnych wakacjach. Gwiazdy.wp.pl pisze, że o ich romansie plotkuje się już od kilku miesięcy.

Na jego Instagramie już w sierpniu pojawiło się zdjęcie zrobione na wyspie na Zatoce Meksykańskiej, choć znajomość trwa już prawdopodobnie od ponad roku - wtedy Max wstawił pierwsze wspólne zdjęcie zrobione w Londynie. Doda je polubiła - ujawnia Plotek.pl

Zanim Hodges zmienił swój profil na prywatny, wrzucił zdjęcie, na którym całuje się z kobietą do złudzenia przypominającą Dodą. Okrasił je ikonką PIERŚCIONKA ZARĘCZYNOWEGO! Napisał też do niej KOCHAM CIĘ.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze