18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

celebrytka szokuje

Doda straszy wylęgarnią prostytucji. SAMA CZĘSTO TAM BYWA

17.10.2021  17:33
Doda straszy wylęgarnią prostytucji. Powiedziała, gdzie czai się zło
Doda straszy wylęgarnią prostytucji. Powiedziała, gdzie czai się zło Fot: TRICOLORS/East News

Dorota Rabczewska, zwana Dodą, postanowiła stać się głosem prawdy i ostrzec młodzież oraz nieświadomych niczego rodziców przed wielkim zagrożeniem. Piosenkarka wyjawiła, gdzie aż roi się od prostytucji i trwa wielkie polowanie na niewinne, młodziutkie dziewczęta.

Doda jakiś czas temu zaangażowała się w produkcję filmu "Dziewczyny z Dubaju". Za chwilę planowana jest jego premiera, a artystka i jej były mąż toczą wielki spór, który wygląda trochę, jakby celowo pobudzali atmosferę i starali się zwrócić na produkcję uwagę mediów i widzów.

Do sieci trafił już pierwszy zwiastun filmu, który w założeniu ma szokować. Będzie tam dużo o płatnym seksie, dziewczętach do towarzystwa i luksusie, za który trzeba zapłacić wysoką cenę. Teraz Doda po raz kolejny zachęca, by iść do kin, bo seans może otworzyć wielu ludziom oczy i ustrzec przed zgubą.

Cały czas mówię, że matki z dziećmi powinny przychodzić, żeby "Dziewczyny z Dubaju" zobaczyć. Żeby doszło do nich, jaka jest skala problemu

- powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Doda o wylęgarni prostytucji

Gdzie jednak czyha zagrożenie? Co jest wylęgarnią zła? Doda mówi o mediach społecznościowych! Jej zdaniem najgorszy jest tu Instagram.

Mój film opowiada o sytuacji, która miała miejsce w latach 2001-2010, także dekadę temu. W ciągu tego czasu wszystko zmieniło się jeszcze bardziej i to na gorsze. Jest Instagram, są social media, gdzie to jest tak naprawdę jedna wielka wylęgarnia prostytucji

- mówi celebrytka.

Jest to łatwy pieniądz, więc nieletnia prostytucja rośnie w siłę dzięki temu. Rodzice sobie nie zdają sprawy, że co czwarty nastolatek i nastolatka już miały kontakt z prostytucją, czy też ze sprzedawaniem swoich nagich zdjęć w prywatnych wiadomościach na Instagramie - przekonuje Dorota Rabczewska.

Przekonała Was? Pójdziecie do kina?

Czytaj także
Przeczytaj więcej