18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Talent poszukiwany

Doda szuka aktorek do swojej seksprodukcji. Można zagrać w jej filmie

19.02.2020  13:00
Doda szuka aktorek do swojej seksprodukcji. Można zagrać w jej filmie
Doda szuka aktorek do swojej seksprodukcji. Można zagrać w jej filmie Fot: VIPHOTO/East News

Doda za pośrednictwem mediów szuka nieoszlifowanego talentu do swojej seksprodukcji. Już w kwietniu ruszą zdjęcia do odważnego filmu.

Doda wycofała się z działalności artystyczno-muzycznej, ale nie oznacza to, że zamierza totalnie zniknąć z naszej świadomości. Przeciwnie, niedługo wokalistka zaistnieje w branży filmowej i tym razem nie jako aktorka.

Doda szuka aktorki do swojego filmu

Doda i jej mąż, Emil Stępień, wzięli się za produkcję filmu Marii Sadowskiej, który będzie opowiadał o słynnej seksaferze z bogatym Dubajem w tle. Afera ta wstrząsnęła swego czasu polskim show-biznesem w posadach. Teraz piosenkarka poszukuje do swojego filmu utalentowanej obsady.

Mam dla was niesamowitą wiadomość! Postanowiłam przygotować jeden jedyny dzień otwarty dla wszystkich tych, którzy widzą w sobie jakiś potencjał aktorski. Dziewczyny, zapraszam was na castingi! Proszę wciąć pod uwagę, że należy spełnić następujące warunki – mieć maksymalnie 35 lat, przyjdźcie, proszę, na obcasach, ubrane sexy. Liczy się humor, dystans i uśmiech!

- apeluje Doda.

Casting odbędzie się już jutro w Warszawie. Doda i Maria Sadowska na łamach SuperExpressu i w mediach społecznościowych zachęcają wszystkie odważne kobiety do wzięcia w nim udziału. Myślicie, że zainteresowanie będzie spore?

logo Tu się dzieje