18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jest zrozpaczona

Doda w dramatycznym stanie! Lekarze nie potrafią jej pomóc

10.01.2020  12:28
Doda w dramatycznym stanie! Lekarze nie potrafią jej pomóc
Doda w dramatycznym stanie! Lekarze nie potrafią jej pomóc Fot: Instagram/Doda

Stan Dody - Doroty Rabczewskiej znacznie się pogorszył. Piosenkarka jest wycieńczona. Na Instagramie dzieli się z fanami swoją rozpaczą.

Dorota Rabczewska, znana powszechnie jako Doda, od dwóch tygodni zmaga się z tajemniczą chorobą. Nikt nie potrafi jej pomóc, a jest coraz gorzej! Gwiazda nie może już wytrzymać.

Tuż przed Sylwestrem, Doda zaczęła uskarżać się na szumy uszne. Pisk zaczął być coraz bardziej uciążliwy. Początkowo myślała, że to wina aparatu ortodontycznego, jednak zdjęcie go nie pomogło. Męczący objaw stale się nasila.

Doda jest zrozpaczona

Co gorsza, nikt nie wie, co jest piosenkarce. Lekarze nie potrafią jej pomóc, a ona od początku roku przechodzi kolejne, szczegółowe badania. Mimo to diagnozy ciągle brak.

Na swoim Instagramie Doda podziękowała fanom za wsparcie i tysiące wiadomości. Wyglądała na potwornie zmęczoną. Wyjawiła też, że jej dziwna choroba ją wykańcza - przez nią nie może nawet spać. Dorota jest już tak zdesperowana, że swą przypadłość konsultuje z fanami i łapie się polecanych przez nich specyfików i sposobów na zabicie nieznośnego pisku...

Doda - Dorota Rabczewska
Doda - Dorota Rabczewska