Afera bieliźniana

Doda wystąpiła BEZ MAJTEK. Tak naprawdę miała... majtki-niewidki?

07.02.2020  12:55
Doda wystąpiła BEZ MAJTEK. Tak naprawdę miała... majtki-niewidki?
Doda wystąpiła BEZ MAJTEK. Tak naprawdę miała... majtki-niewidki? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Doda zszokowała fanów na gali rozdania Telekamer. Wystąpiła w kreacji, która odsłoniła za dużo. Teraz okazuje się, że miała... majtki-niewidki.

Doda wie, jak podkręcić wokół siebie gorącą atmosferę. Gwiazda pojawiła się na gali Telekamer w kreacji, która odsłoniła jej biodro. Nie widać było, by artystka miała na sobie bieliznę.

Brak majtek u Dody rozgrzał internautów do czerwoności. Okazuje się jednak, że gwiazda wcale nie miała na sobie tak odważnej kreacji, jak wszyscy przypuszczaliśmy, a na jej miejscu intymnym jak najbardziej znajdowała się bielizna. Problem w tym, że były to... majtki-niewidki!

Doda założyła majtki-niewidki

Super Express dowiedział się od samej piosenkarki, że tak naprawdę miała na sobie najbardziej intymną część garderoby. Jej sekretem były tzn. c-stringi. Są to majtki, które nie mają pasków z boku, ale zakrywają to, co najistotniejsze.

Doda zapewnia, że nie czuła na imprezie żadnego dyskomfortu związanego z noszeniem tej oryginalnej bielizny. 

Pracuję na scenie od 20 lat i umiem dostosować bieliznę do kreacji. Ale na co dzień, zwłaszcza w zimę, polecam jednak ciepłe, niesceniczne majtki

- śmieje się Doda.

Gdyby zostawiła prawdę dla siebie, jeszcze długo pozostawałaby w pamięci głodnych wrażeń internautów. Teraz cała sytuacja straciła nieco na swojej magnetycznej magii nagości. 

Przeczytaj więcej
Komentarze