18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co dolega Rabczewskiej?

Tajemnicza choroba Dody. Lekarze i fani rozkładają ręce

29.12.2019  18:15
Tajemnicza choroba Dody. Lekarze i fani rozkładają ręce
Tajemnicza choroba Dody. Lekarze i fani rozkładają ręce Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Doda ma bardzo dziwny problem ze zdrowiem. Najpierw szukała pomocy u fanów, później u lekarzy. Do dziś nie jest jasne, co takiego spotkało piosenkarkę.

Doda niedawno wyznawała, że nie przepada za Świętami i te mogłyby dla niej nie istnieć. Teraz Rabczewska przyznała się, że jakby tego było mało, w okresie świątecznym przyplątała się do niej bardzo dziwna i nieprzyjemna dolegliwość.

Tajemnicza choroba Dody przyniosła jej wiele zmartwień i przykrości. Piosenkarka zaczęła szukać pomocy u swoich fanów, a kiedy jej tam nie znalazła już wiedziała, że wizyta u lekarza będzie zdecydowanie konieczna.

Doda i tajemnicza dolegliwość

Jak się to wszystko zaczęło? Od relacji na InstaStories artystki.

Kochani nie spałam całą noc. O 6. rano obudził mnie taki pisk w lewym uchu, który utrzymuje się do dzisiaj. Jakby ciśnienie się zmieniało, albo czajnik się gotował mi nad lewym uchem…

- wyznała piosenkarka.

Jestem na dobrej drodze do tego, żeby zaraz oszaleć. Nie wiem, może zmienia się pogoda… Więc dajcie znać czy macie tak samo. Może to coś innego, nie wiem. Ogólnie... Ratunku

- zaapelowała potem jeszcze bardziej dramatycznie.

Rady fanów na nic się zdały. Wybrała się więc do medyka, o czym również poinformowała za pomocą Instagrama. 

Wiem, że się o mnie martwicie, więc chciałam wam powiedzieć, że właśnie wracam od lekarza. Wszystko z uchem jest super. Nie mam żadnego stanu zapalnego. Nic, zero.. Błona, cytuje: „różowo, szara, idealna”. Żadnych rzeczy, które mogłyby tam zalegać

- wyjaśniła Doda.

Niepokojące jest to, że taki objaw pojawił się "z niczego". Dodę czeka teraz badanie słuchu oraz badanie ucha wewnętrznego. Dla piosenkarki słuch jest równie ważny jak głos, więc nic dziwnego, że Doda martwi się o swój stan.

Mamy nadzieję, że to nic poważnego.