18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oberwało się też Blance Lipińskiej

"Nic się nie stało" - Doda o Majdanie: "To seksoholik"

Kamil Kacperski
21.05.2020  12:47
"Nic się nie stało" - Doda o Majdanie: "To seksoholik"
"Nic się nie stało" - Doda o Majdanie: "To seksoholik" Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

TVP1 wyemitowało w środę 20 maja film dokumentalny "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego, który opowiadał o pedofilii w środowisku celebrytów. Produkcja wywołała sporo reakcji.

Wśród wizerunków użytych przez Latkowskiego w filmie znalazł się m.in. Radosław Majdan. Były piłkarz zapowiedział już, że jeżeli nie zostanie przeproszony za mieszanie go w aferę, to pozostanie mu tylko działanie na drodze sądowej. Na temat sytuacji wypowiedziała się teraz również jego była żona, Dorota Rabczewska, znana także jako Doda.

Doda o Majdanie: To seksoholik

Doda na Instagramie zapytała się widzów, co sądzą na temat wspomnianego filmu "Nic się nie stało". Następnie odpowiadała niektórym na komentarze. Jeden z nich odnosił się właśnie do Majdana. - Nie wiem, co mam sądzić, ale padły mocne słowa także pod adresem człowieka, którego chyba dobrze znasz. Ciekawe, co Ty o tym sądzisz? - zapytała gwiazdę jedna z fanek.

Wokalistka przyznała szczerze, że:

Majdan jest seksoholikiem, ale nie pedofilem. Mam nadzieję.

W komentarzach pojawiło się również pytanie o Blankę Lipińską, autorkę popularniej książki "365 dni". Zajmowała się ona opieką hostess pracujących w klubie powiązanym z Zatoką sztuki. Doda zna się z Lipińską, ale wyjaśniła, że ich kontakt się urwał, gdy pisarka przeniosła się do Trójmiasta. Dlatego też nie miała żadnych informacji na temat oskarżeń stawianych w filmie:

Z Majdanem rozwiodłam się ponad 10 lat temu, a z Blanką urwał się kontakt na kilka lat jak się wyprowadziła do 3city. Co miałam nagłaśniać?

Doda i Radek Majdan
Czytaj także
Przeczytaj więcej