18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaorała?

Doda zdradziła, ile waży. Będziecie zaskoczeni

12.09.2019  15:07
Doda zdradziła, ile waży. Będziecie zaskoczeni
Doda zdradziła, ile waży. Będziecie zaskoczeni Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Doda zdradziła, ile waży. Fani często spekulowali na temat jej formy i teraz piosenkarka postanowiła prostym ruchem rozwiać ich wszelkie wątpliwości. Zamieściła w sieci osobliwe zdjęcie.

Doda przeszła w ostatnich latach ogromną przemianę. Z różowej księżniczki polskiego show-biznesu, która lubiła robić skandale - zmieniła się w dojrzałą, świadomą siebie wokalistkę.

Ile waży Doda? Będziecie zaskoczeni

Wygląda również znacząco inaczej - pozbyła się tlenionych na platynowy blond włosów, ogromnych implantów z piersi, a także sporo schudła. Fani chwilami martwili się o jej stan zdrowia - dlatego Doda wyszła naprzeciw wszelkim spekulacjom na temat tego, że może mieć zaburzenia odżywiania. 

Instagram @dodaqueen

Jak widzimy, na jej Instagramie pojawiła się lekarska karteczka, która dokładnie opisuje parametry składające się na wagę artystki. Doda waży 53,1 kg. Co robi szczególnie mocne wrażenie - aż 43,3 kg to masa jej mięśni! U kobiet na ogół najwięcej waży tkanka tłuszczowa - nawet, jeśli dana pani jest szczupła.

Parametry dobrze pokazują, że Rabczewska o siebie zadbała. Odstawiła słodycze, alkohol i zaczęła ćwiczyć - są tego efekty.

Pogratulować wytrwałości.