18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocna decyzja

Doda zmienia... IMIĘ I NAZWISKO! Fani łapią się za głowy

17.01.2022  20:26
Doda zmieni imię i nazwisko!
Doda zmieni imię i nazwisko! Fot: VIPHOTO/East News

Doda ma za sobą wielkie zmiany życiowe. Właśnie się rozwiodła i to nie jest jej ostatnie słowo. Piosenkarka zmienia również... ważną część tożsamości! Takie rzeczy z ledwością mieszczą nam się w głowie.

Uwielbiana przez Polaków piosenkarka jest znana z wielu artystycznych osiągnięć, ale ma na koncie również przemianę naszego społeczeństwa. Była zdecydowanie pierwszą gwiazdą w kraju, która tak odważnie pokazywała swoje ciało i nie wstydziła się prezentować wdzięków tak na scenie, jak i poza nią. Lata mijają, a pod tym względem nic się u Dody nie zmienia.

Zmienia się jednak jej sytuacja prywatna. Doda ma za sobą bolesny rozwód z Emilem Stępniem, który doprowadził ją do nieprzyjemnego stanu psychicznego. Nie da się ukryć, że piosenkarce jest bardzo ciężko. Być może dlatego wciąż ma potrzebę przeprowadzania w swoim życiu rewolucji.

Doda doda sobie imię! Ponadto zmieni nazwisko

Piosenkarka po rozwodzie postanowiła zmienić nazwisko, a tym samym zaszaleć z imieniem, które od teraz będzie widniało w jej nowych dokumentach. Jak teraz będzie się nazywała wyzwolona artystka?

Ostatni rok był dla niej bardzo ciężki. Gwiazda przeszła załamanie nerwowe, odbyła publiczną walkę o film "Dziewczyny z Dubaju", a w końcu rozwiodła się ze swoim mężem. Spokojnie można by te doświadczenia podzielić na kilka lat życia. Psychika z pewnością byłaby jej za to wdzięczna.

Przez trzy lata w dokumentach piosenkarki widniało podwójne nazwisko Dorota Rabczewska-Stępień. Teraz Doda postanowiła wrócić do nazwiska panieńskiego. Ale... przy okazji chce też wprowadzić korektę w kwestii imion. 

Idzie nowe. Idę odebrać zdjęcie do dowodu, paszportu, prawa jazdy i wszystkich dokumentów, bo wracam do swojego nazwiska panieńskiego. Postanowiłam przy okazji wykorzystać ten moment, by dopisać sobie drugie imię, którego nie mam i nigdy nie miałam

- ogłosiła Doda na Instagramie. 

"Czuję, że to jest ten moment. Pokonałam wiele złych rzeczy w tamtym roku. Udało mi się przetrwać, zawalczyć o siebie. Także robię teraz mnóstwo fantastycznych, ekscytujących rzeczy. Podejmuję różne fajne decyzje, których kiedyś bym nie podjęła. Bo uznałam, że raz się żyje. I dlatego też jak będę miała ochotę, to sobie wezmę drugie imię: "różowy smok z tęczą ku*wa na ogonie". Nie no, wiadomo, że takiego nie zrobię. Dlatego pytanie do was: potrzebuję drugiego imienia. Pięknie brzmiącego, oryginalnego, które będzie przedstawiać moją moc, charyzmę, energię. Wysyłajcie pomysły" - poprosiła fanów Doda. 

Myślicie, że znajdzie w końcu to, czego szuka?