18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

całkowicie zmienia życie!

Doda to już nie Dorota! PIOSENKARKA ZMIENIŁA IMIĘ!

23.06.2022  13:43
Doda zmieniła imię
Doda zmieniła imię Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Dorota Rabczewska nie jest już Dorotą Rabczewską. Znana polska piosenkarka, występująca pod pseudonimem Doda, zdecydowała się na bardzo poważny i odważny krok. ZMIENIŁA IMIĘ.

Jak donosi "Super Express", Rabczewska stawia na potężne zmiany w swoim życiu. Podobno ani myśli dłużej występować na scenie ze starymi hitami, co oznacza, że wierni fani nie usłyszą już na koncertach takich piosenek jak "Dżaga" czy "Znak pokoju". Co więcej, wokalistka pracuje obecnie nad materiałem na nową płytę, w przyszłości chce jednak... porzucić śpiewanie.
Ja już nie chcę wracać do tego, co było. Mnie już tamten format i tamta wersja mnie i mojej twórczości bardzo wyeksploatowały psychicznie. Swoim jubileuszem całkowicie zamykam stary etap - mówi wokalistka, która właśnie obchodziła 20-lecie kariery, w rozmowie z SE.

Myślisz, że powinno to wyglądać tak, że śpiewam przez kolejne dziesiąt lat? Że świętuję 50-lecie jak cudowna Maryla Rodowicz? Zastanawiam się, czy chciałabym tak, czy to się stanie i czy to jest w moim stylu. I szczerze? Raczej nie. Moim marzeniem jest w przyszłości całkowicie zmienić swoje życie, obudzić się w innym miejscu na ziemi, dotknąć innego zawodu

- dopytuje i marzy Doda.
Jakie zaś ma pomysły na przyszłość? Między innymi zajęcie się filmem na pełen etat Próby już podjęła przy produkcji "Dziewczyn z Dubaju". Inny pomysł to otwarcie firmy fonograficznej. - Chcę zmienić coś i jako starsza osoba opowiadać tę historię, że kiedyś byłam sławną piosenkarką i zdobyłam wszystkie nagrody muzyczne, ale dzisiaj jestem gdzieś indziej - mówi.

Doda zmieniła imię

W tej samej rozmowie Doda zdradziła, że już jesienią w telewizji pojawi się jej reality show - format, nad którym zawzięcie dziś pracuje. Mniej więcej w tym samym czasie do sprzedaży trafi jej najnowsza płyta, zatytułowana jej imieniem. Ale uwaga, nie będzie to "Dorota". Doda zdradziła bowiem, że właśnie zmieniła imię i już jest w posiadaniu zaktualizowanych dokumentów tożsamości!

Moja płyta będzie nosiła moje nowe imię, które przybrałam, zmieniając dowód. Jest to zamknięcie tych 20 lat i początek czegoś zupełnie innego

- wyznaje artystka.

Macie jakiś pomysł, jak teraz może nazywać się buntownicza wokalistka?