18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

znów się roznegliżowała

Doda i jej cztery litery. Macha przed kamerą gołymi pośladkami

15.02.2020  16:58
Doda i jej cztery litery. Macha przed kamerą gołymi pośladkami
Doda i jej cztery litery. Macha przed kamerą gołymi pośladkami Fot: Doda/Instagram

Są takie gwiazdy, które szczególnie lubują się w goliźnie. Jedną z nich jest Dorota Rabczewska - Doda. Wokalistka znów prowokowała fanów nagim ciałem.

Doda wie, że ma piękne ciało i nie zamierza zostawiać go tylko dla siebie. Uwielbia wręcz się rozbierać i goliznę prezentować publicznie. Jednym z jej ulubionych miejsc do odsłaniania kolejnych partii ciała, jest Instagram.

W Walentynki wokalistka postanowiła zrobić fanom prezent w postaci swych nagich pośladków. Ubrana w mocno wycięte body wypięła pupę do kamery i machała nią na prawo i lewo. Wyglądało to dość prowokacyjnie. A nagranie opublikowane w InstaStories gwiazda opatrzyła skromnym napisem "Wesołych Walentynek".

Doda - Dorota Rabczewska
Doda - Dorota Rabczewska

Podoba wam się taka forma przekazywania życzeń? Cóż, Doda nie jest jedyna. Tego samego dnia przed okiem kamery rozebrała się Edyta Górniak. Piosenkarka wskoczyła do wody w piżamie i jak gdyby nigdy nic, zaczęła ją z siebie zdejmować...

logo Tu się dzieje