18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zima Doroty się nie ima

Doda znowu nago. Ostre zdjęcie w łóżku

Wojciech Kozicki
02.01.2020  22:00
Piersi Dody to ratunek przed zabójczą zimą? Nagie zdjęcie rozgrzeje nie tylko serca
Piersi Dody to ratunek przed zabójczą zimą? Nagie zdjęcie rozgrzeje nie tylko serca Fot: PIOTR GRZYBOWSKI/East News

Dorota Doda Rabczewska przywitała nowy rok w łóżku bez ubrania. Nagie zdjęcie oczywiście opublikowała na Instagramie. Nie się ukryć, że żyje pełną piersią...

Idzie zima, nadciąga morderczy cyklon Fabian, lada moment rozpęta się zimokalipsa… a Doda Elektroda nadal rozpalona! Wokalistka pokazała się nago w łóżku ogrzewając serca (i nie tylko...) męskich fanów niczym seksowna farelka. To zdjęcie jest tak gorące, że gdy nadejdą zabójcze mrozy, może was ogrzać i uratować od zamarznięcia!

Gwiazda powitała nowy rok 2020 w negliżu. Niestety, wielu fanów jej piersi będzie rozczarowanych, bo położyła się na brzuchu, ukrywając tym samym „najsmaczniejsze kąski”. Mogą jednak podziwiać nagie plecy królowej.

Jeśli ktoś spragniony jest piersi Dody i chciałby zobaczyć jej nagie zdjęcia, to przypominamy, że ma na swoim koncie rozbierane sesje dla magazynów dla panów. Poza tym, chociaż niewielu pewnie o tym pamięta, to kiedyś także śpiewała i była popularną wokalistką.

Doda nago - mocne zdjęcie bez stanika:

logo Tu się dzieje