Ostrzega innych

Doda została zdiagnozowana. Będzie cierpieć do końca życia

30.01.2020  14:43
Doda została zdiagnozowana. Będzie cierpieć do końca życia
Doda została zdiagnozowana. Będzie cierpieć do końca życia Fot: Instagram/dodaqueen

Doda od dłuższego czasu walczyła ze straszną, ogromnie męczącą dolegliwością. Teraz artystka została zdiagnozowana. Niestety, będzie się męczyć do końca życia.

Doda ostrzega fanów by nie zakładali aparatów ortodontycznych dla fanaberii i ładnego wyglądu. Dlaczego? Okazuje się, że leczenie ortodontyczne doprowadziło wokalistkę do tragicznego samopoczucia, od którego nie uwolni się prawdopodobnie do końca życia.

Doda od wielu tygodni skarżyła się na dokuczliwe piski w uszach. Wycieńczona dolegliwością gwiazda pokazywała się nawet na Instagramie i błagała o porady, które mogłyby ją naprowadzić na trop źródła jej stanu.

Piosenkarka była załamana nie tylko z powodu samopoczucia. Jak wiadomo, słuch dla osoby zawodowo zajmującej się muzyką jest równie ważny jak głos. Dlatego właśnie Doda denerwowała się podwójnie, a fakt, że lekarze rozkładali nad nią ręce - tylko pogarszał sytuację.

Doda została zdiagnozowana. Złe wieści

Ostatecznie udało się znaleźć źródło jej dolegliwości, ale bardzo zła wiadomość jest taka, że nie da się ich zlikwidować. Doda ma bowiem uszkodzony staw skroniowo-żuchwowy przez dawne leczenie ortodontyczne. Gdyby mogła cofnąć swoją decyzję o założeniu stałego aparatu na zęby - zdecydowanie by to zrobiła.

Gdybym miała jeszcze raz zakładać aparat, to nigdy w życiu bym go nie założyła. Aparaty ortodontyczne są dla ludzi, którzy na serio mają problemy, a nie kaprys. Ja miałam totalnie zdrowy zgryz, nie miałam problemów ze stawami żuchwowo-skroniowymi. Wszystko to pojawiło się wraz z moją decyzją, która jednak była błędem

- napisała piosenkarka w sieci.

Zaapelowała również do fanów i lekarzy, by nie decydowali się na takie rzeczy pochopnie. 

Chciałabym, żeby więcej ortodontów mówiło o plusach i minusach zakładania aparatów dla urody jedynie. Ale cóż… po miesiącu latania po wszystkich lekarzach. osteopatach i fizjoterapeutach powiem Wam jedno: ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy. Jeżeli mówicie, że boli was szczęka, a wasz ortodonta radzi: pijcie melisę, bo to wasza wina, to zmieńcie ortodontę

– powiedziała.

Współczujemy Dodzie jej sytuacji i tego, że do końca życia będzie prawdopodobnie słyszeć piski w uszach. To musi być naprawdę straszne. 

Przeczytaj więcej
Komentarze