18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka zmiana

Doda zrywa z wizerunkiem. Koniec długowłosej blondynki!

25.01.2022  16:11
Doda zrywa z dawnym wizerunkiem!
Doda zrywa z dawnym wizerunkiem! Fot: VIPHOTO/East News

Doda po trudnych, rozwodowych doświadczeniach zaczęła zmieniać swoje życie. Jak wiele kobiet, postawiła również na metamorfozę wyglądu. Pamiętacie długowłosą blondynkę sprzed lat? Możecie o niej zapomnieć!

Uwielbiana przez Polaków piosenkarka jest znana z wielu artystycznych osiągnięć, ale ma na koncie również przemianę naszego społeczeństwa. Była zdecydowanie pierwszą gwiazdą w kraju, która tak odważnie pokazywała swoje ciało i nie wstydziła się prezentować wdzięków tak na scenie, jak i poza nią. Lata mijają, a pod tym względem nic się u Dody nie zmienia.

Zmienia się jednak jej sytuacja prywatna. Doda ma za sobą bolesny rozwód z Emilem Stępniem, który doprowadził ją do nieprzyjemnego stanu psychicznego. Nie da się ukryć, że piosenkarce jest bardzo ciężko. Być może dlatego wciąż ma potrzebę przeprowadzania w swoim życiu rewolucji.

Doda zrywa z dawnym wizerunkiem!

Piosenkarka po rozwodzie postanowiła zmienić diametralnie swój wygląd! Dotychczas kojarzyła się nam wszystkim z długowłosą blondynką, ale koniec tego. Doda zaczęła życiową rewolucję od przyciemnienia i ścięcia włosów. Niedługo będzie krótkowłosą brunetką?

Bardzo często śni mi się, że latam […] nie mam żadnych skrzydeł [...], a mimo to mam jakąś nadprzyrodzoną moc odbijania się od ziemi i latania, jak tylko chcę, więc dzisiaj poczuję to co w snach całe moje życie

– powiedziała na relacji na Instagramie, komentują zdjęcie pochodzące z tunelu aerodynamicznego, który odwiedziła już w nowej fryzurze.

Jest piękna w takiej odsłonie?