18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To się w głowie nie mieści!

Gwit nago! Ujawniła swój wielki interes

Wojciech Kozicki
25.06.2020  10:16
Gwit Dominika nago na Insta fika
Gwit Dominika nago na Insta fika Fot: fACEBOOK/Dominika Gwit - Dunaszewska

Dominika Gwit ma kilka nadprogramowych kilogramów, ale jest totalnie body positive. Sądząc po jej Instagramie, czuje się szczęśliwa we własnym ciele. Tym razem naprawdę przywaliła Z GRUBEJ RURY, bo opublikowała swoje zdjęcie NAGO!

Koronawirus, wybory prezydenckie, szarańcza a Indiach, asteroidy blisko Ziemi… jednak są chwile, że człowiek zapomina o wszystkich kataklizmach. Co jeszcze może się stać? Domnika Gwit może pokazać się nago.

Dominika Gwit NAGO

Widzieliśmy ją już w kreacjach obcisłych, widzieliśmy w bikini. Ale teraz postanowiła pójść na całość. Przyznała, że „zrobiła to w kobiecym interesie”. Chociaż na nowej fotce jest zapikselowana, to na tym się nie skończy, bo Gwit zapowiada, że wkrótce poznamy „więcej szczegółów".

Dziewczyny, postanowiłam zaszaleć... Zrobiłam to – napisała Gwit na Instagramie.

Jej odważne zdjęcie spotkało się z zachwytem fanów. W komentarzach wyrażają swoje wsparcie i podkreślają jak bardzo są z niej dumni. Niektóre pani przyznają nawet, że Gwit daje im siłę i odwagę.

 

Czytaj także