18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielkie kroki

Dominika Gwit chce powiększyć rodzinę. Jej dom oczekuje

05.07.2020  19:14
Dominika Gwit chce powiększyć rodzinę. Jej dom oczekuje
Dominika Gwit chce powiększyć rodzinę. Jej dom oczekuje Fot: Instagram/dominikagwit

Dominika Gwit nie tak dawno temu została szczęśliwą mężatką. Ciągle podkreśla, że bardzo kocha swojego męża, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że kobieta chce mieć z nim dzieci.

Dominika Gwit od lat pokazuje, jak bardzo można być szczęśliwym człowiekiem niezależnie od kanonów piękna, jakie narzuca nam współczesny świat. Aktorka w ogóle nie przejmuje się nadprogramowymi kilogramami i prze do przodu tak z życiem prywatnym, jak i z karierą zawodową.

Dominika Gwit chce powiększyć rodzinę

Ostatnio Dominika Gwit zdradziła, że chciałaby już mieć dziecko. Ona i jej mąż od jakiegoś czasu zastanawiają się nad powiększeniem ich szczęśliwej, dwuosobowej rodziny.

Każda kobieta, kiedy wyjdzie za mąż, myśli o tym, żeby urodzić dziecko

- wyjawia aktorka w rozmowie z Rewią.

Państwo Dunaszewscy niedawno kupili nowy dom i podobno jest w nim przeznaczony specjalny pokoik dla dziecka. Daje nam to do myślenia, że już niedługo Dominika Gwit może podzielić się z nami radosną nowiną.

Tymczasem oczekując na powiększenie rodziny - para zgłębia wspólne sztukę kulinarną oraz szeroko pojętą kulturę.

W końcu możemy być blisko. Mój mąż już chodzi do pracy, ale i tak spędzamy dużo czasu razem. Gramy w gry planszowe, oglądamy filmy, słuchamy muzyki, czytamy książki. Spędzam też długie godziny w kuchni, ponieważ lubię pichcić. Teraz postanowiłam, że upiekę chleb. Ciekawe, czy mi się uda

- mówi Gwit w rozmowie z gazetą.

Życzymy więc powodzenia na tej nowej drodze życia rodzinnego!

Przeczytaj więcej
Komentarze