18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przywaliła z grubej rury

Gwit przeszła metamorfozę. "Zrobiona na lato"

Wojciech Kozicki
28.05.2020  17:30
Wielkie zmiany, portfel na pewno odchudzony
Wielkie zmiany, portfel na pewno odchudzony Fot: Talk show Demakijaż/Polsat Cafe

Dominika Gwit znowu zaskoczyła – trzeba przyznać umie przywalić z grubej rury. Lato nadchodzi, a gwiazda jest już gotowa, by lśnić. Przeszła metamorfozę, której efekty zaprezentowała na Instagramie.

Koronawirus nie odpuszcza, a kwarantanna niejednej piękności dała popalić. Dominika Gwit wraca jednak do życia i postanowiła o siebie zadbać. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać, że bardzo się zmieniła. Pochwaliła się, że zrobiła włosy, paznokcie, brwi i rzęsy. Uznała, że jest już „zrobiona na lato”. Sądząc po uśmiechu, jest z tego powodu bardzo szczęśliwa.

Niestety, wiele osób nie miało dla niej litości w komentarzach pod zdjęciem.

Pomalowała oko i jest gotowa na lato. To tak jakbym zmienił wycieraczki w Polonezie i byłbym gotowy na rajd Paryż-Dakar – uważa marcinesq.

No ok, paznokcie rzęski, włosy zrobione ale co z tego skoro dla własnego zdrowia nic nie zrobila? – pyta anuleczka.

Dominika Gwit zapewne nie przejmie się hejtem, bo jest wyjątkowo „body positive”, co podkreśla na kolejnych zdjęciach. Często przypomina, że akceptuje siebie taką jaką jest. Czy w takim razie tym roku również zobaczymy ją w kostiumie kąpielowym?

Zagłosuj

Czy chcesz zobaczyć Wieniawę nago?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze