18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie oszczędza się

Dominika Gwit ma rozmach na Święta. 200 pierogów to dopiero początek

24.12.2019  10:33
Dominika Gwit ma rozmach na Święta. 200 pierogów to dopiero początek
Dominika Gwit ma rozmach na Święta. 200 pierogów to dopiero początek Fot: VIPHOTO/East News

Dominika Gwit rozkwita w świątecznym czasie. Fani zachwycają się werwą i radością aktorki, która podzieliła się z nimi swoimi przygotowaniami do celebracji.

Dominika Gwit od dawna pokazuje, jak wiele ma w sobie radości życia. Nikomu nie pozostaje obojętna - jedni ją kochają, a inni... niestrudzenie wylewają falę hejtu z uwagi na tuszę kobiety.

Dominika Gwit się nie oszczędza. Lepi pierogi i walczy z hejtem

Dominika zdaje się jednak nie przejmować tym, co często na nią spada. Jako szczęśliwa i spełniona żona oraz artystka - wciąż na nowo pokazuje fanom, jak wiele można mieć energii, jeśli tylko patrzy się na jasną stronę egzystencji.

Skoro macie potrzebę znęcania się nad ludźmi w sieci, to znaczy, że macie jakiś problem. Albo jesteście chorzy psychicznie, albo macie gigantyczne kompleksy, albo jesteście bardzo nieszczęśliwymi ludźmi. To, co robicie, nie jest normalne. Jeżeli macie problem, idźcie do lekarza, albo sobie z kimś pogadajcie

- mówiła niedawno na swoim InstaStory aktorka.

Przed Świętami Bożego Narodzenia, Dominika Gwit ze zwykłą sobie radością, zabrała się za przygotowania do tych wyjątkowych chwil. Aktorka ulepiła... ponad 200 pierogów i coś czujemy, że nie zamierza na tym poprzestać!

Życzymy wszystkiego dobrego i smacznych potraw, mamy nadzieję, że ulepione cuda nie okażą się pierogami trwogi

Przeczytaj więcej
Komentarze