Ma rację?

Dominika Gwit nie wierzy w słuszność obostrzeń. "Ludzie muszą ŻYĆ"

28.04.2020  08:15
Dominika Gwit nie wierzy w słuszność obostrzeń. "Ludzie muszą ŻYĆ"
Dominika Gwit nie wierzy w słuszność obostrzeń. "Ludzie muszą ŻYĆ" Fot: Instagram/dominikagwit

Dominika Gwit nie wierzy w słuszność obostrzeń wprowadzonych w Polsce przez rząd. Młoda aktorka jest zdania, że ludzie powinni móc wychodzić i normalnie żyć. Swoje podejście dosadnie przedstawiła w pewnym wywiadzie.

Dominika Gwit pozostaje ze swoimi fanami w kontakcie jedynie za pomocą mediów społecznościowych. Jak wszyscy aktorzy i artyści, ona również została szczególnie dotknięta przez rządowe obostrzenia. Okazuje się, że dodatkowo totalnie się z nimi nie zgadza.

Dominika Gwit chciałaby zakończenia izolacji

W rozmowie z reporterem portalu Plejada, Dominika Gwit przyznała zaskakująco szczerze, że mimo szalejącego na zewnątrz wirusa, życie powinno toczyć się dalej. 

Ludzie muszą wyjść i zacząć żyć. Trudno powiedzieć, czy wszystkie te informacje, które dostajemy w sprawie liczby chorych, są na 100% prawdziwe, bo ludzie różne rzeczy mówią… Chodzi o to, że jest nas 40 milionów ludzi w tym kraju, a chorych jest ponad 10 tysięcy. Teraz pytanie: czy to aż tak duża sprawa, żeby odbywały się w tysiącach czy milionach domów tragedie związane z utratą pracy, płynności finansowej czy chorobami niezwiązanymi z koronawirusem, ale innymi? 

- pyta Dominika Gwit.

Czy cała ta historia jest tego warta? Czy teraz nie powinniśmy ubrać się w maseczki i rękawiczki, wziąć dezynfekujące płyny do torebki i trzymając dwa metry odległości, wyjść do pracy, pójść na spacer z rodziną czy na obiad do restauracji?

- pozostawia nas z tymi niedopowiedzeniami.

Przypominamy, że jeszcze niedawno, jak niemalże wszystkie celebrytki - Dominika Gwit w kwiecistej piżamie nawoływała do pozostania w domu i poddawania się społecznej izolacji. Wygląda na to, że nikt z apelujących wtedy nie przypuszczał, jak długo potrwa społeczna izolacja.

Przeczytaj więcej
Komentarze