18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odwaga?

Dominika Gwit odsłania CAŁE CIAŁO. Bikini i gigantyczny ptak

04.08.2021  07:50
Dominika Gwit w bikini
Dominika Gwit w bikini Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Dominika Gwit w pełni korzysta z przepięknego lata. Aktorka wypoczywa nad wodą i nie zamierza się ograniczać. Na jej Instagramie pojawiły się wyjątkowe zdjęcia. Wystawiła ciało do słońca, niczym ślimak rogi na pierogi.

Dominika Gwit promuje postawę pełną akceptacji i samozadowolenia. Aktorka żyje z dużą nadwagą i chociaż kiedyś schudła do bardzo niewielkiego rozmiaru, doszła do wniosku, że wtedy była nieszczęśliwa. Teraz, w dużym rozmiarze, czuje się jak ryba w wodzie i marzy, by inni ludzie również w pełni akceptowali swoje ciała.

Dominika Gwit w bikini

Dominika Gwit prowadzi Instagram z dużym humorem. Latem nie mogło go jej zabraknąć, dlatego niedawno aktorka opublikowała wyjątkowe zdjęcia. Ponieważ artystka niczego się nie boi i nie wstydzi, pozowała do nich w bikini. Towarzyszył jej w tym... gigantyczny ptak.

Uwielbiam spędzać czas w wodzie i kocham tego stwora! Wiele z Was pyta mnie jak to jest, że się nie wstydzę wyjść np. w stroju kąpielowym i co ludzie powiedzą? Wiele z Was pyta mnie jak to jest, że nie wstydzę się korzystać z wodnych atrakcji, jak np. kajaki czy inne rowerki. A ja powiem tak! W d*pie to mam! Czerpię z życia pełnymi garściami! Komuś się może wydawać, że dodatkowe kilogramy są efektem obżarstwa. 90 procent z nas, kobiet plus size, doskonale wie, że to nie prawda. Choroby metaboliczne to zmora dzisiejszych czasów

- napisała pod fotografią Dominika Gwit, by nie pozostawiać żadnych wątpliwości.

"Ale oceniać jest łatwo. Oj łatwo. I powiem Wam tak. Ocenianie innych jest słabe i świadczy o ludzkiej małości. W związku z tym, że jestem gruba mam się zamknąć w domu, nie pokazywać nikomu, bo ktoś sobie pomyśli, że co, że jestem... gruba?!?!?! No jestem! I doskonale o tym wiem! I w dupie to mam! Znam siebie i siebie kocham. Podejmuję najlepsze możliwe dla siebie decyzje. Dziewczyny! Głowa do góry, pierś do przodu! Świat jest różnorodny i na tym polega jego piękno! A dzięki przeróżnym aktywnościom, jesteśmy zdrowsze! I nie, nie promuję otyłości. Otyłość jest zła, a walka z nią, bardzo nierówna. Prawo do życia ma każdy! Przeszłam swoje i naprawdę nie muszę tego pisać. Ale robię to, bo widzę, co ludzie robią sobie wzajemnie i zalewa mnie krew, gdy czytam Wasze wiadomości pełne smutku i wstydu. Kocham świat, kocham ludzi! Kochajmy się wszyscy! Bądźmy dla siebie braćmi i siostrami!" - dodała.

Dominik Gwit podkreśla w ten sposób, że nie ma dla niej tematów tabu. Myślicie, że taka postawa i sposób bycia faktycznie sprawią, że ludzie z dodatkowymi kilogramami pozbędą się kompleksów? Cel jest bardzo szczytny.