18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szerokie horyzonty

Dominika Gwit podkreśliła talię. Fanów ogarnęła ekstaza

22.01.2020  10:13
Dominika Gwit podkreśliła talię. Fanów ogarnęła ekstaza
Dominika Gwit podkreśliła talię. Fanów ogarnęła ekstaza Fot: VIPHOTO/East News

Dominika Gwit słynie z olbrzymiej otwartości. Mimo fali hejtu, która regularnie się na nią wylewa, pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio postawiła na odważną stylizację, a reakcja ludzi, którzy ją obserwują - zaskoczyła z pewnością samą aktorkę. 

Dominika Gwit rozpoczęła karierę z całkiem sporą nadwagą, potem drastycznie schudła i nawet napisała na ten temat książkę, a teraz ponownie przytyła i twierdzi, że czuje się w swoim ciele rewelacyjnie.

Aktorka wyszła za mąż i podkreśla, że jej mąż jest człowiekiem absolutnie wyjątkowym - to przy nim czuje się spełnioną kobietą. Dominika Gwit nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i od dawna pozostaje obecna w mediach społecznościowych. 

Dominika Gwit podkreśla talię

Ostatnio 32-latka postawiła na stylizację, która może się wydawać odważna w przypadku osoby z nadprogramowymi kilogramami. 

Nie bądź taka, jak chcą inni. BĄDŹ SOBĄ. Spokój. Balans. Odpoczynek. Czas dla siebie. Niby banały, ale jakże ważne. Moim zdaniem bez nich nie ma szczęścia. Nie ma go na Instagramie i w oczach innych. Szczęście ma być w Tobie. Wtedy jest pełne i prawdziwe

- napisała Dominika Gwit pod postem, w którym promowała kosmetyki.

Jednakże to nie treść tej wiadomości, ale wygląd Dominiki wywołał poruszenie. Aktorka podkreśliła szerokim paskiem swoją talię. Zamiast hejtu w komentarzach pojawił się szczery zachwyt. 

Szczęście na twarzy do tego super stylizacja. Dominiko od dłuższego czasu każdego dnia wyglądasz coraz piękniej. Cudnie w długich włosach! 

Widać to szczęście u Pani. I piękna stylizacja. Pozdrawiam

Pięknie Pani w tej sukience

- chwalili ją obserwatorzy.

Również uważacie, że stylizacja Dominiki jest wyjątkowo trafiona? 

Przeczytaj więcej
Komentarze