18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczeni?

Dominika Gwit szokuje. "Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa"

14.10.2019  15:18
Dominika Gwit szokuje. "Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa"
Dominika Gwit szokuje. "Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa" Fot: TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Dominika Gwit jest najbardziej znaną aktorką, która ma problemy z nadwagą. Mimo licznych głosów oburzenia, ona sama nie widzi problemu. Niedawno zaś zdobyła się na komentarz, który już zupełnie wprawił wszystkich w konsternację. 

Jak wiadomo, ekstremum nie jest dobre nigdy. Aby człowiek zachował pełnię zdrowia nie powinien być ani zbyt szczupły, ani zbyt puszysty. Dominika Gwit regularnie jest przez fanów napominana, że mimo całej sympatii do jej osobowości - powinna rzucić kilka kilogramów.

Dominika Gwit i jej szokująca wypowiedź

Ona sama utrzymuje, że nie jest to jej potrzebne. Ma kochającego męża, który uważa, że aktorka jest piękną kobietą i wcale nie powinna chudnąć, a jedynie żyć tak, jak lubi. Ostatnio jednak artystka zaskoczyła wszystkich pewnym stwierdzeniem, totalnie wbrew logice. 

Kompleksów możesz się wyzbyć, tylko kiedy pogodzisz się ze sobą. Kiedy nie będzie ważne, jak wyglądasz, a kim jesteś. Twoje zdrowie jest najważniejsze, ale nie jest zagwarantowane, kiedy będziesz cały czas siedzieć na siłowni i jeść zdrowo. (…) Przeszłam w swojej głowie gigantyczną rewolucję, dowiedziałam się, co jest dla mnie najważniejsze. Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa. Ludzie, którzy wyzbywają się kompleksów, bo są sobą, są wolni

- niedawno zdradziła Dominika.

Niestety, podniosło się wiele głosów oburzenia, które twierdziły dokładnie to, co pisaliśmy powyżej. Nawet jeżeli Dominika czuje się świetnie, zdaniem internautów nie może być zdrowa ważąc tyle, ile waży.

Jeśli aktualnie nie ma wielkich problemów, to przyjdą one z czasem. Mąż Dominiki podobno już przywykł do częstej krytyki i ogromnego zainteresowania, jakie wzbudza ich relacja.

Ja wzbudzam emocje, dużo być może kontrowersji. Śmieję się z tego już dziś, bo mam do tego ogromny dystans. W związku z tym nasz związek wzbudza dużo emocji. Wojtek przywykł już zupełnie. Jest bardzo mądrym człowiekiem, więc umie do tego podejść

- opowiada Gwit.

Sądzicie, że Dominika naprawdę czuje się fizycznie tak dobrze, jak twierdzi i faktycznie nie ma powodów do zmartwień?

logo Tu się dzieje