18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiadomość z grubej rury

Dominika Gwit jest w ciąży? Pokazała "duży brzusio"

Wojciech Kozicki
29.01.2020  09:23
Ciąża Gwit - prawda czy kit?
Ciąża Gwit - prawda czy kit? Fot: Instagram

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewki niedawno wzięli ślub, a puszysta celebrytka w mediach jak najęta opowiadała o swoim szczęściu. Czyżby nadszedł czas, by aktorka sprawdziła się w roli mamy? Opublikowała zdjęcie ze ścianki, a fani nie mają wątpliwości – jest w ciąży. Ich idolka będzie wkrótce jadła za dwoje!

Dominika Gwit pojawiła się na premierze spektaklu „Czarno to widzę”. Wie jak podnieść emocje i zawsze zapewnia uderzenie z grubej rury. Pozowała na ściance w sukience, która wzbudziła podejrzenia jej wielbicieli, że JEST W CIĄŻY!

Nie mamy specjalnych planów związanych z dzieckiem, ale chcemy być rodzicami i mam nadzieję, że wydarzy się to już niedługo – mówiła niedawno Gwit i chyba jednak „coś” się wydarzyło.

Sukienka gwiazdy była dość obcisła w okolicach brzucha. Natychmiast pojawiły się komentarze gratulujące dzidziusia i „dużego brzusia” oraz sugerujące, że Gwit nabrała ciążowych kształtów. Dominika życzyła podejrzliwym internautom jedynie wszystkiego dobrego i nie potwierdziła, czy spodziewa się dziecka.

logo Tu się dzieje