18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciałopozytywność

Dominika Gwit w kostiumie kąpielowym. "Jeziora i lasy STRZEŻCIE SIĘ"

14.07.2022  19:47
Dominika Gwit w kostiumie kąpielowym pławi się nad jeziorem
Dominika Gwit w kostiumie kąpielowym pławi się nad jeziorem Fot: VIPHOTO/East News

Dominika Gwit na całego zanurzyła się w sezonie wakacyjnym. Lasy i jeziora mają prawdziwe powody do obaw - ciałopozytywna celebrytka trzęsie nimi w posadach. Piękna radość z lata?

Lato wielu ludziom przynosi radość. Część odpoczywa na urlopach, druga strona po prostu zachwyca się letnią pogodą. W obu tych grupach jednocześnie jest Dominika Gwit, która oczarowana wakacjami pozuje w kostiumie kąpielowym.

Dominika Gwit promuje postawę pełną akceptacji i samozadowolenia. Aktorka żyje z dużą nadwagą i chociaż kiedyś schudła do bardzo niewielkiego rozmiaru, doszła do wniosku, że wtedy była nieszczęśliwa. Teraz, w dużym rozmiarze, czuje się jak ryba w wodzie i marzy, by inni ludzie również w pełni akceptowali swoje ciała.

Dominika Gwit w kostiumie kąpielowym pławi się nad jeziorem

Dominika Gwit prowadzi Instagram z dużym humorem. Latem nie mogło go jej zabraknąć, dlatego niedawno aktorka opublikowała wyjątkowe zdjęcia. Ponieważ artystka niczego się nie boi i nie wstydzi, pozowała do nich w bikini. Okrasiła to charakterystycznym dla siebie, wesołym komentarzem.

Dominika Gwit postawiła na wypoczynek nad jeziorem. Pod najnowszą fotografią, na której widzimy ją radośnie pozującą w zwiewnej, zielonej narzutce, spod której prześwituje czarny, jednoczęściowy strój kąpielowy, napisała: "Jeziora i lasy strzeżcie się! Zaczęłam urlop!".

(...) My zostaliśmy w Polsce i korzystamy z uroków jezior i lasów. Teraz Polska południowa, a już niebawem Kaszuby i Bory Tucholskie 

- zdradza dalsze wakacyjne plany Dominika Gwit.

Zazdrościcie jej tej ciałopozytywności i radości życia? Warto brać z tego przykład!

Czytaj także