18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mazury z grubej rury

Gwit w bikini bawi się wielkim ptakiem. Mokre figle

Wojciech Kozicki
04.06.2020  14:21
Dominka Gwit atakuje Mazury  i szaleje z dmuchanym ptakiem
Dominka Gwit atakuje Mazury i szaleje z dmuchanym ptakiem Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dominika Gwit poczuła lato i wkracza do akcji – zaczęła sezon od mocnego uderzenia. Na Instagramie pokazała zdjęcie z urlopu. Celebrytka-aktorka zapozowała w stroju kąpielowym na wielkim dmuchanym flamingu.

Dominika Gwit niedawno ogłosiła, że „jest zrobiona na lato” i przeszła niezwykłą metamorfozę. Natychmiast pomknęła nad wodę i zaczęła smażyć swoje ciałko. Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć gwiazdę beztrosko dryfującą po jeziorze. Unosi się jak nenufar na tafli jeziora, a za okręt posłużył jej imponujący dmuchany ptak.

Gwit w stroju kąpielowym

Gwiazda ogłosiła, że jest na urlopie na Mazurach. Mąż Gwit, który nagrywał jej figle i harce, skomentował całą sprawę w dość nietypowy sposób.

Mamy rzadką przyjemność oglądać niezwykłego stwora, którego można zaobserwować tylko nad niektórymi jeziorami mazurskimi. Składa się z dwóch elementów: głównego nosiciela - różowego, początkowo nieruchawego i karmiciela, który teraz jest aktywny. Jednak już za chwilę, tu na wodzie role się odwrócą. Patrząc na niego z boku trudno dociec, kto tu na kim płynie i kogo napędza. Jego ruchy zdają się być niepokojące, wręcz obsceniczne. Jednak cała ta sytuacja jest tylko czystą rozrywką – skomentował mąż Dominiki Gwit. 

Dominika Gwit w bikini na ptaku [WIDEO]

Czytaj także