Uroczo

Dominika Tajner o nowym mężczyźnie swojego życia. "Chodź do cioci"

23.10.2019  14:09
Dominika Tajner o nowym mężczyźnie swojego życia. "Chodź do cioci"
Dominika Tajner o nowym mężczyźnie swojego życia. "Chodź do cioci" Fot: TRICOLORS/East News

Dominika Tajner ma ostatnio bardzo intensywny emocjonalnie czas. Kobieta najpierw rozwiodła się z mężem, a teraz przechodzi życiową rewolucję. W wieku 40 lat została siostrą!

Dominika Tajner nie mogła odpocząć od wielkich emocji po tym, jak rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim. Jej ojciec, Apoloniusz Tajner powitał na świecie kolejnego potomka, zrodzonego ze związku z 36 lat młodszą od siebie partnerką.

Dominika Tajner o swoim braciszku

Dominika Tajner powitała więc na świecie kolejnego braciszka, mając 40 lat. To musi być ogromne przeżycie. Kobieta ma już syna, ale z całą pewnością nowo narodzony brat również stanie się mężczyzną jej życia. W pierwszych wywiadach mówiła z resztą, że jest maluchem zachwycona.

Teraz Tajnerówna zdradza, jak będzie mówił do niej brat, z którym dzieli ją aż tak duża różnica wieku. 

On jest naprawdę cudowny. Mam jednak problem, bo jest młodszy ode mnie aż o czterdzieści lat. Gdy go widzę i chcę wziąć na ręce, odruchowo mówię do niego „no chodź do cioci”. Dopiero po chwili przypominam sobie, że to mój brat i się poprawiam: „chodź do siostry”

- relacjonowała Dominika w rozmowie z Faktem.

Mały Leopold na pewno będzie mógł liczyć na wsparcie ze strony swojej o wiele starszej siostry. Zazdrościcie maluchowi takich skomplikowanych relacji rodzinnych?

Przeczytaj więcej
Komentarze