18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

idzie pod nóż

Dominika Tajner w szpitalu! Wykryli u niej raka

11.10.2021  15:26
Dominika Tajner przeszła operację. Wykryli u niej raka
Dominika Tajner przeszła operację. Wykryli u niej raka Fot: Paweł Wiśniewski/East News

Czwarta żona Michała Wiśniewskiego trafiła do szpitala w Katowicach. Dominika Tajner poinformowała fanów o operacji. Lekarze wykryli u niej nowotwór.

Dominika Tajner nie miała ostatnimi czasy łatwo w życiu. Zostawił ją czerwonowłosy mąż i szybko okazało się, że już znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety, w dodatku doczekał się z nią potomka. Chorował też synek celebrytki, a później sam Dominika - jesienią ubiegłego roku dopadł ją COVID-19.

W kolejnych miesiącach było już na szczęście lepiej, Dominika Tajner znalazła spokój i nową miłość. Teraz jednak trafiła do szpitala w Katowicach. Co się dzieje?

Dominika Tajner przeszła operację

O tym, że wylądowała na oddziale, Dominika Tajner poinformowała fanów na stories w serwisie Instagram. Zamieściła tam krótką relację, w której przekazała obserwującym smutne, acz pełne nadziei wieści.

Nie dość, że trafiła do szpitala, to jeszcze przeszła operację. Co ważne, to zabieg profilaktyczny, który uchronić ma kobietę przed niebezpieczeństwem w przyszłości. O co dokładnie chodzi, tego Tajner nie chciała początkowo zdradzić.

Dzień dobry, kochani. Ja już w szpitalu w Katowicach. Nie wspominałam nic wcześniej, ale mówiłam wam, że tamten weekend był dla mnie bardzo ważny. Jestem gotowa do operacji. No i trzeba to przeżyć!

- mówiła gwiazdka w stories.

A tak, żeby nie niepokoić nikogo - ja tę historię, dlaczego się tu znalazłam, na pewno opowiem, bo warto o takich rzeczach wiedzieć i utrzymywać profilaktykę, żeby takich sytuacji czy trudniejszych nie było. Ale pozwólcie, że opowiem, jak trochę dojdę do siebie - obiecała.

Celebrytka zapewniła też, że wszystko będzie dobrze i nie ma czego się bać. To samo mówiła zresztą jej mina - Tajner wydawała się szczęśliwa i spokojna. Teraz wyjaśniła, co się stało.

Dominika Tajner usłyszała diagnozę. To rak piersi

Okazało się, że w czasie rutynowej kontroli stwierdzono u niej guza. Dominika Tajner wykonała USG piersi, które wykazało trzycentymetrową zmianę. Po kolejnym badaniu - biopsji - potwierdziło się - to nowotwór, szczęśliwie niezłośliwy.

Dominika Tajner poddała się więc operacji usunięcia guza. Teraz apeluje do wszystkich kobiet, by raz w roku wykonywały badania USG, po to, aby nigdy nie dowiadywały się o chorobie zbyt późno i mogły tak jak ona reagować, gdy jest na to jeszcze czas.

Wszystkie kobiety, zapraszam was na USG, są miejsca, gdzie badania można zrobić za darmo. Im szybciej, tym lepiej

- powiedziała Dominika Tajner.

Czytaj także