18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pożegnała bliskiego

Dominika Tajner w żałobie. "Byłeś wspaniałym facetem..."

25.09.2019  15:58
Dominika Tajner w żałobie. "Byłeś wspaniałym facetem..."
Dominika Tajner w żałobie. "Byłeś wspaniałym facetem..." Fot: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Dominika Tajner-Wiśniewska przeżywa dramat. Kobieta musi pożegnać jedną z najbliższych jej osób. Jej słowa rozdzierają serce.

Rok 2019 nie jest dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej szczęśliwy. Najpierw niespodziewanie jej mąż, Michał Wiśniewski, zażądał rozwodu, by już kilka miesięcy później związać się z nową kobietą i oczekiwać przyjścia na świat kolejnego dziecka. W międzyczasie synek Dominiki ciężko zachorował, a zrozpaczona mama całymi dniami i nocami czuwała przy jego szpitalnym łóżeczku. Teraz znów spotkała ją osobista tragedia. Zmarł jeden z jej przyjaciół, Tomasz.

O wielkiej stracie i cierpieniu, Dominika poinformowała fanów w żałobnym wpisie na Facebooku. Jej słowa chwytają za serce. Musieli być ze sobą naprawdę blisko.

Nie wiem co napisać... Byłeś częścią teamu, naszego teamu... Tyle razem przeszliśmy pięknych i trudnych chwil. Nie wiem, jak to się stało i przyznam, ze niezwykle trudno jest mi Cię żegnać... Nie chcę Cię żegnać, chce cofnąć czas! Wiem, że nie jest to możliwie... Kochany Tomku... Byłeś wspaniałym facetem, zawsze potrafiłeś mnie rozśmieszyć i zmotywować do działania. Serce mi pęka... Niech Twoja dusza odpoczywa w pokoju... Żegnaj Przyjacielu

- napisała.

logo Tu się dzieje