Bolesne

Dominika Tajner walczy z rakiem. Czeka ją KOLEJNA OPERACJA

19.10.2021  17:25
Dominika Tajner przejdzie kolejną operację
Dominika Tajner przejdzie kolejną operację Fot: VIPHOTO/East News

Dominika Tajner odkryła niedawno, że jej zdrowie niedomaga. Była żona Michała Wiśniewskiego walczy z nowotworem i czeka ją wkrótce kolejna operacja. Cała rodzina celebrytki liczy na jej rychłe wyzdrowienie.

Dominika Tajner ostatnio znalazła się w szpitalu i wieść o tym wstrząsnęła całą Polską. Jak się okazuje, z byłą żoną Michała Wiśniewskiego nie jest dobrze, jej stan zdrowia pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

Na swoim Instagramie załamana córka Apoloniusza Tajnera podzieliła się wieścią, że lekarze zdiagnozowali u niej raka. Była żona Michała Wiśniewskiego przeszła operację usunięcia guza z piersi i wyszła już ze szpitala.

Miesiąc temu, przy przypadkowych badaniach, potrzebowałam zrobić USG piersi. Na tym USG okazało się, że mam guza, wielkiego guza, 3 centymetry. Nie wyglądało to za dobrze. Pojechałam na biopsję, pobrano materiał i przyszły wyniki

- mówiła wtedy zapłakana Dominika.

Dominika Tajner czeka na kolejną operację

Teraz Dominika Tajner zdecydowała się wyjawić, że to nie koniec i będzie musiała powrócić do placówki, czeka ją bowiem kolejny ważny zabieg. Co prawda jej nowotwór okazał się łagodną zmianą, ale z rakiem i tak nie ma żartów. Jeszcze przez jakiś czas była żona Michała Wiśniewskiego będzie dochodzić do siebie.

Jestem jeszcze oszołomiona. Przede mną długa rekonwalescencja, a także rekonstrukcja piersi. Ale lekarz prowadzący powiedział, że mogę nadal prowadzić aktywny styl życia. Tego się trzymam

- mówi Dominika Tajner.

Trzymamy mocno kciuki za to, by wszystko skończyło się dobrze!

Czytaj także