Długo to ukrywała

Dominika Tajner wita dziecko na świecie. "Maluszek jest cudny"

22.10.2019  19:15
Dominika Tajner wita dziecko na świecie. "Maluszek jest cudny"
Dominika Tajner wita dziecko na świecie. "Maluszek jest cudny" Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Dominika Tajner nie tak dawno przeszła ciężkie chwile. Rozwiodła się ze swoim mężem - Michałem Wiśniewskim. Niedługo potem w jej życiu odbyła się prawdziwa rewolucja - powitała na świecie słodkiego maluszka. 

Dominika Tajner jest świeżo po traumatycznych wydarzeniach. W jej życiu nastąpiły wielkie zmiany po tym, jak rozwiodła się ze swoim małżonkiem - Michałem Wiśniewskim. Jak się okazuje, skrywała pewną słodką tajemnicę.

Dominika Tajner została właśnie... siostrą! Kobietę uszczęśliwił jej tata, Apoloniusz Tajner, który pozostaje w szczęśliwym związku z 36 lat od niego młodszą kobietą. Para doczekała się potomka. Była żona Michała Wiśniewskiego w wieku 40 lat powitała na świecie młodszego braciszka.

Dominika Tajner została siostrą

Malutki Leopold przyniósł wszystkim wiele radości. Dominika już go odwiedziła i jest maleństwem zachwycona.

Bardzo dobrze czuję się ponownie w roli starszej siostry. Maluszek jest cudny, mój drugi brat. Wprawdzie jest 40 lat młodszy, ale będę dla niego tak samą dobrą siostrą, jak byłam dla mojego drugiego brata

- wyznała w rozmowie z Plejadą.

Co więcej, Dominika Tajner zdradziła, skąd tata i jego partnerka wzięli pomysł na imię dla chłopczyka. 

Imię ma po dziadku, który był wspaniałym, dobrym człowiekiem. Chcemy, aby maluszek wyrósł na dobrego człowieka

- oznajmiła.

Liczymy, że nowy członek rodziny wypełni wszystkie ewentualne luki, które pojawiły się u Dominiki po zakończeniu małżeństwa. Były teść Wiśniewskiego nie musi już skupiać się na złości do Michała, dziecko zawsze łagodzi obyczaje. Poza tym... Planeta wita na świecie! 

Przeczytaj więcej
Komentarze