18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejna przegrana?

Trump weźmie rozwód? "Melania odlicza każdą minutę"

Emilia Waszczuk
28.01.2021  09:50
Donald Trump ponownie przegra?
Donald Trump ponownie przegra? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Po przegranej Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich pojawiło się mnóstwo doniesień na temat planowanego przez Melanię rozwodu. Chłodne relacje między parą prezydencką były widoczne od dawna.

Plotki dotyczące kiepskich relacji między małżeństwem pojawiały się już podczas pierwszych wyborów prezydenckich, w których brał udział Donald Trump. W mediach krążyło coraz więcej zdjęć, ukazujących brak czułości i niezadowolenie Melanii przy kontakcie z mężem.

Donald Trump się rozwodzi?

Była doradczyni Trumpa uważa, że małżeństwo po przegranych wyborach całkowicie się rozpadnie. Zdaniem Omarosy Manigault Newman, Melania wstrzymywała się przed podjęciem decyzji, aby nie upokorzyć Donalda Trumpa podczas pełnienia funkcji prezydenta.

Melania odlicza każdą minutę do czasu, gdy on opuści urząd i będzie mogła się rozwieść - głosiła doradczyni.

Zupełnie odmiennego zdania jest dobry przyjaciel Melanii Trump, R. Couri Hay, który twierdzi, że decyzja o rozwodzie jest nieprawdopodobna. Jak uważa, pierwsza dama od zawsze pragnęła stabilności finansowej i uczuciowej, którą zapewnia były prezydent.

Prawdopodobieństwo, że zostaną razem, wynosi 99,99 proc. Byłbym naprawdę zszokowany, gdyby Melania rozstała się z mężem, rozwiodła się z nim. Kiedy wyszła za mąż, pragnęła stabilizacji, stabilności uczuciowej, stabilności finansowej i jedyną rzeczą, która pozostała, jest to małżeństwo - poinformował publicysta i przyjaciel Trumpów.

Najbliższe tygodnie mogą przesądzić o przyszłości związku. Donald Trump przetrwa kryzysową sytuację?

logo Tu się dzieje