18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadchodzi ciepły wyż!

Dorota Gardias PÓŁNAGA w odważnej sesji. Tak gorąco jeszcze nie było!

31.10.2022  14:11
Dorota Gardias w półnagiej sesji
Dorota Gardias w półnagiej sesji Fot: Wojciech Olkuśnik/East News

Dorota Gardias znowu pozuje półnago na swoim Instagramie i znowu w słusznej sprawie. Tym razem promuje podcast dla Fundacja Projekt Kobiety.

Dorota Gardias znana jest między innymi jako pogodynka z Grupy TVN, lecz coraz częściej mówi się o jej sukcesach w świecie modelingu, a nawet w branży muzycznej – po udanym występie w programie „Mask Singer”. Teraz znowu jest o niej głośno dzięki niezwykle zmysłowej sesji, której wyniki zamieściła na swoim Instagramie.

Niedawno mogliśmy ją zobaczyć gołą jak do rosołu, teraz nie odkrywa całkiem rąbka tajemnicy. Jednak ta sesja Doroty Gardias jest znacznie bardziej prowokująca i działająca na wyobraźnię! A wszystko w szczytnym celu – chodzi o promocję podcastu we współpracy z Fundacją Projekt Kobiety.

Dorota Gardias półnaga

Znana i lubiana 42-latka pozuje rozłożyście na krześle, wypięta w wyzywającej pozie. Ma na sobie jedynie beżowe majtki oraz związany nad brzuchem biały top z długim rękawem. Fani zapełnili sekcję komentarzy radosnymi emotkami i komplementami - „Wyciągnięcie kobry królewskiej i to ciało, a o nogach nie wspomnę, są boskie”, „Cudowna Pani Dorotka” czy „Sexi jesteś Mamusia” (studzimy nastroje – nie jest to komentarz jej dziecka!).

Piękną Dorotę Gardias znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Półnaga sesja Doroty Gardias
Półnaga sesja Doroty Gardias Fot: Instagram fundacjaprojektkobiety
Czytaj także