18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w szpitalu!

Dorota Gardias jest w ciężkim stanie. Gwiazda TVN leży pod tlenem

30.09.2020  16:24
Dorota Gardias w ciężkim stanie z powodu koronawirusa
Dorota Gardias w ciężkim stanie z powodu koronawirusa Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Dorota Gardias ciężko zapadła na koronawirusa. Gwiazda TVN leży w szpitalu razem ze swoją córeczką, od której zaraziła się patogenem. O ile dziecko przechodzi zakażenie łagodnie, o tyle pogodynka jest w bardzo złym stanie. 

Wieść o tym, że Dorota Gardias jest chora na COVID-19, wstrząsnęła jej fanami. Pogodynka zaraziła się od swojej córki, która przyniosła koronawirusa ze szkoły do domu.

O ile dziecko gwiazdy ma się dobrze i przechodzi chorobę niemalże bezobjawowo, o tyle ona sama jest w stanie ciężkim. Super Express pokusił się nawet o określenie tej sytuacji mocnymi słowami, że pogodynka walczy o życie.

Dorota Gardias w ciężkim stanie z powodu COVID-19

40-letnia Dorota Gardias aktualnie potrzebuje pomocy medycznej w stopniu znacznym. Gwiazda TVN jest podłączona do tlenu, ponieważ ma silne problemy z oddychaniem. Na sali szpitalnej leży razem ze swoim dzieckiem.

Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle

- mówił dla Super Expressu znajomy kobiety.

Gwiazda i jej córka spędzą w szpitalu jeszcze minimum dwa tygodnie. Wszyscy trzymamy kciuki za to, by Dorota Gardias jak najszybciej i bez powikłań, doszła do siebie. 

Koronawirus od wielu tygodni stanowi w Polsce poważny problem. Notowany jest ciągły wzrost liczby zakażeń. Miejmy nadzieję, że sytuacja nie ulegnie wkrótce jeszcze większemu pogorszeniu.

Przeczytaj więcej
Komentarze