18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak się czuje gwiazda TVN?

Gardias po operacji. Pokazała pierwsze zdjęcia!

08.10.2021  11:53
Dorota Gardias pokonała guza piersi. Od razu po operacji wyruszyła na lodowiec
Dorota Gardias pokonała guza piersi. Od razu po operacji wyruszyła na lodowiec Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dobra wiadomość! Dorota Gardias jest już po operacji wycięcia guza i najwyraźniej czuje się coraz lepiej, bo opublikowała pierwsze zdjęcia po skomplikowanym zabiegu. Dopiero co walczyła o życie, a już wędruje po austriackim lodowcu Soelden. Ależ to jest twarda zawodniczka!

Cała Polska wstrzymała oddech, gdy Dorota Gardias wyznała w programie TVN „Kobiecy punkt widzenia”, że walczy z rakiem piersi. 41-letetnia piękność zdecydowała się na zabieg chirurgiczny i wycięcie niebezpiecznego guza. Jak się obecnie czuje?

Gardias po operacji wypoczywa w austriackich górach

Jak Gardias mówiła w wywiadach, operację zaplanowano na koniec września. Pomponik donosi, że gwiazda przeszła pomyślnie zabieg. Bardzo szybko wraca do zdrowia, bo na Instagramie pokazała pierwsze zdjęcie po wycięciu guza. Regeneruje zdrowie w Austrii, a mimo ciężkiej choroby, którą przed chwilą pokonała, spędza czas bardzo aktywnie na lodowcu. Nie powstrzymały jej nawet deszcz i śnieg!

Pod zdjęciem Gardias w górach widoczna jest lawina komentarzy. Internauci życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia i chcą znów zobaczyć ją na antenie TVN.

Wczoraj rowery dziś treking po lodowcu Soelden. Pogoda ciężka. Narciarze szaleją... ja niestety jeszcze nie mogę ale... może ferie w Tyrolu. A JUŻ ZA 3 TYGODNIE INAUGURACJA PŚ W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM NA SŁYNNEJ CZARNEJ TRASIE – napisała Gardias na Instagramie.

Ależ ta Gardias jest twarda. Ledwo zeszła ze stołu operacyjnego, a już hasa po górach
Ależ ta Gardias jest twarda. Ledwo zeszła ze stołu operacyjnego, a już hasa po górach Fot: Instagram/Dorota Gardias