18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat pogodynki

Dorota Gardias walczy o życie. TVN wydał specjalne oświadczenie

01.10.2020  14:41
Dorota Gardias w szpitalu, TVN wydaje oświadczenie
Dorota Gardias w szpitalu, TVN wydaje oświadczenie Fot: VIPHOTO/East News

Dorota Gardias ciężko zachorowała przez koronawirusa. Pogodynka znana z telewizji TVN, jak donosi Super Express - walczy o życie, a miejsce jej zatrudnienia wydaje oświadczenie w tej sprawie.

Dorota Gardias zakaziła się koronawirusem od swojej córki, która przyniosła patogen ze szkoły do domu. O ile dziecko przechodzi chorobę niemalże bezobjawowo, to stan zdrowia samej gwiazdy jest bardzo ciężki.

Mama i córka przebywają na jednej, szpitalnej sali. Dziewczynka jedynie lekko gorączkuje, ale Dorota Gardias potrzebuje specjalistycznej pomocy medycznej. Pogodynka TVN leży pod tlenem i (jak donosi Super Express) walczy o życie.

Dorota Gardias walczy w szpitalu. TVN wydaje oświadczenie

Fani gwiazdy są niesamowicie mocno zaniepokojeni i wypatrują z ogromnym stresem kolejnych informacji na jej temat. Nic dziwnego, że w tej sytuacji telewizja TVN zdecydowała się wydać specjalne oświadczenie.

Mnóstwo osób zmartwiło się również o inne gwiazdy TVN, które mogły się z Dorotą Gardias zetknąć podczas pracy. Dlatego terminy, w których była ona aktywna zawodowo, zostały podane w oświadczeniu.

Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. Zgodnie z obowiązującymi w TVN Grupa Discovery zasadami postępowania w przypadku stwierdzenia przypadku zachorowania na koronawirus natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad Sanepidu

- czytamy w oświadczeniu.

W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają. Jednocześnie informujemy, że wszystkich pracowników naszej firmy obowiązuje wzmożony reżim sanitarny, polityka zachowania dystansu, noszenie maseczek oraz system pracy zmianowej (podział na grupy i strefy)

- podkreślono.

Tymczasem wszyscy trzymają kciuki za to, by Dorota Gardias jak najszybciej powróciła do zdrowia. Mamy szczerą nadzieje, że ta patowa sytuacja rozejdzie się po kościach.

Przeczytaj więcej
Komentarze