18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brutalna prawda

Gwiazda serialu Klan ma COVID-19. Jest przerażona: "System nie wyrabia"

22.10.2020  14:14
Dorota Naruszewicz z serialu Klan ma koronawirusa
Dorota Naruszewicz z serialu Klan ma koronawirusa Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Dorota Naruszewicz związana z serialem Klan emitowanym na antenie TVP ma koronawirusa. Aktorka przeszła łagodnie COVID-19, ale skarży się na nieudolność systemu.

Dorota Naruszewicz, aktorka związana od wielu lat z serialem Klan, który jest hitem TVP - również znalazła się w gronie celebrytów, których dopadł koronawirus. Tylko w tym tygodniu słyszeliśmy już o zakażeniu Radosława Majdana i Maryli Rodowicz. Aktorka, która fenomenalnie zagrała m.in. w Koronie Królów - dołączyła do tego grona.

Dorota Naruszewicz ma COVID-19

Całą sprawę Dorota Naruszewicz opisała w obszernym poście na swoim Instagramie. Dowiadujemy się z niego, że artystce zostały jedynie dwa dni przymusowej izolacji oraz, że... system sobie nie radzi! Aktorka TVP postanowiła napisać, co sądzi o rządowych przepisach i jak są one realnie przestrzegane w momencie zakażenia koronawirusem.

Szczęśliwie, Dorota Naruszewicz przeszła COVID-19 jak zwykle przeziębienie i choroba nie pociągnęła w jej przypadku za sobą szczególnie przykrych konsekwencji. Teraz wystarczy nabrać sił i wrócić do życia. Aktorka apeluje o to, by wszyscy ludzie czuli się odpowiedzialni nie tylko za los swój, ale również innych.

Bardzo wiele w tej epidemii zależy od nas samych. System nie wyrabia, nikt w tej chwili nie nadzoruje stosowania się do obostrzeń izolacji. Nikt mnie nie sprawdzał, nie zadzwonił, sanepid cisza. To od naszej uczciwości, odpowiedzialności zależy zdrowie innych. Taka obywatelska postawa wielu jest odległa ale może w tych ekstremalnych warunkach dotrze do nas to że sami musimy wymagać od siebie dojrzałych postaw bo nasze państwo nie poprowadzi nas za rączkę, nie da klapsa (prędzej kopa w d...) nie przypilnuje, nie nakaże tyle a tyle dni w kwarantannie

- napisała Dorota Naruszewicz na Instagramie.

Życzymy jak najwięcej zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił. Obyśmy jak najczęściej słuchali o łagodnym przebiegu COVID-19, być może takie informacje dodadzą nam otuchy w trudnym czasie pandemii.

Przeczytaj więcej
Komentarze