18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ból nie do wytrzymania

Dorota Szelągowska miała WYPADEK. "Umierałam"

05.10.2020  15:10
Dorota Szelągowska miała wypadek w TVN
Dorota Szelągowska miała wypadek w TVN Fot: Mateusz Jagielski/East News

Dorota Szelągowska na planie nowego show z jej udziałem miała poważny wypadek. Uraz kręgosłupa sprawiał jej niesamowity wprost ból. Teraz gwiazda zdradziła swoim fanom, co tak naprawdę miało miejsce.

Dorota Szelągowska jest jedną z większych gwiazd telewizji TVN. Córka Katarzyny Grocholi specjalizuje się w urządzaniu wnętrz, a prowadzone przez nią programy mają dużą oglądalność.

Poza stabilną pracą w telewizji TVN, Dorota Szelągowska jest znana z burzliwego życia uczuciowego. Już wkrótce jej trzecie małżeństwo stanie się jedynie wspomnieniem.

Dorota Szelągowska miała wypadek w TVN

Jakby mało jej było cierpień, na planie nowego programu kobieta miała całkiem poważny wypadek. Podczas nagrywania formatu pękła jej przepuklina w kręgosłupie, co doprowadziło do wysunięcia kręgu. Ból, jaki wtedy odczuwała, był wręcz paraliżujący.

Podczas programu pękła mi przepuklina w kręgosłupie i wysunął mi się dysk, więc nie mogłam chodzić

- wyznała.

Jak sama przyznała, przez groźną kontuzję "umierała" i nie mogła się swobodnie poruszać. W kilku odcinkach wspomnianego programu ma być nawet widać, jak gwiazda kuleje i nic nie może na to poradzić.

Jak zobaczycie, że kuleję w paru odcinkach, to było wtedy, kiedy umierałam. Nie mogłam chodzić i różne inne rzeczy, teraz fizycznie wracam do formy, więc czekajcie na efekty

- zapowiada Dorota Szelągowska.

Z całego serca życzymy jej zdrowia! Wyobrażamy sobie, że leczenie kontuzji w dobie koronawirusa może być szczególnie problematyczne. Mamy więc nadzieję, że celebrytka szybko i samodzielnie wróci do formy.

Dla fanów TVN brak programów z jej udziałem, byłby zapewne sporą stratą.

Przeczytaj więcej
Komentarze