Podobny do mamy?

Dorota Szelągowska pokazała syna. Młody mężczyzna zachwycił fanów

23.10.2019  14:39
Dorota Szelągowska pokazała syna. Młody mężczyzna zachwycił fanów
Dorota Szelągowska pokazała syna. Młody mężczyzna zachwycił fanów Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Dorota Szelągowska nie chwali się zbytnio swoim życiem prywatnym. Ostatnio jednak postanowiła pokazać w mediach społecznościowych swojego 18-letniego syna. Fani są zachwyceni!

Dorota Szelągowska jest uwielbianą osobowością medialną, ale nie dzieli się zbyt często swoim życiem prywatnym. Ostatnio zdecydowała się jednak na poważny krok i dopuściła fanów bardzo blisko swojego świata.

Szelągowska opublikowała na Instagramie kolaż zdjęć, który przedstawia jej dorosłego już syna - Antoniego Sztabę. Młody mężczyzna jest na fotografiach uśmiechnięty, a obserwujący Dorotę widzowie, zachwycają się tym, jak bardzo jest on przystojny.

Dorota Szelągowska pokazała syna

Dziś Antoni obchodzi swoje urodziny, które są oficjalnie jego wejściem w dorosłość. Projektantka w tym wyjątkowym poście napisała, że czuje się zaszczycona będąc jego matką. 

Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny - mój syn. Właśnie minęło 18 lat, od kiedy mam zaszczyt być jego matką

- tak konkretnie brzmiał komentarz Szelągowskiej na temat swojego potomka.

Antoni Sztaba jest dzieckiem kobiety z jej pierwszego małżeństwa. Jego biologiczny ojciec nie brał udziału w wychowaniu chłopca, dlatego za swojego prawdziwego tatę uważa on kolejnego, byłego męża matki - muzyka Adama Sztabę, z dumą z resztą nosi jego nazwisko.

Życzymy Antoniemu wszystkiego dobrego! 

Przeczytaj więcej
Komentarze